Uncharted 4 Crack With License Key Son Sürüm İndir 2023

Uncharted Crack & Serial Key Ücretsiz Tam Etkinleştirilmiş#

Uncharted 4 Crackli Lisans Anahtarı Son Sürüm İndir 2023

Uncharted Crack çok oyunculu Hızlı tempolu savaşları, akıcı atlama ipi ve bu dünya dışı manzaralarıyla: Bir Hırsızın Sonu, oyuncunun karakter gücünü gösterme konusunda harika bir iş çıkardı. Bu daha çok sadece genç adamlarla ilgili bir hikaye, eğer onlar zaten yetişkinseler ve yapım ekibinin farklı oyun modlarından oluşan etkileyici kısa listesi, hikayenin onların zenginliğinden ve ihtişamından keyif alan bir grup havalı adamdan oluşuyormuş gibi görünmesini sağlıyor.

Her ne kadar tüm Uncharted Free Oyun turnuvalarında olduğu gibi, tekrar tekrar oynadığınızda çok yavaşlayan, tamamlanmamış ve gereksiz derecede uzun bir final sahnesi olsa da, bazı Cheeky’lerin ulaştığı muhteşemlik seviyesine ulaşmıyor. Puppy’nin daha ince, daha yaratıcı geçmiş liderleri. evren kaşiflerinden oluşan çete, Nathan, Francesca ve Sully’nin başka bir macerayı kaçırma konusundaki endişeleri, filmin daha sessiz kısımlarındaki harika, planlanmamış konuşmalarda gösterildi.

Uncharted 4 PC’de Mevcut mu?

PC oyuncuları, PC için yeniden düzenlenen ve optimize edilen iki tam uzunlukta, tek oyunculu oyun olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: The Lost Legacy’yi oynayabilecek. Bu oyunlar Nathan Drake ve Chloe Frazer’ın dünyayı dolaşmasını konu alıyor. Ana karakterinizin yardımcı kadrosu, müdahalede bilmeceyi hiçbir zaman çözemedi. Uncharted Full Version sessizce yapmak istemeseydiniz , kullanıcılar gri üst üste bir kombinasyon oluşturmanıza izin verirdi çünkü müşteriler tırmanırken birisinin yolunda içeride olabilir ve herkes müşterilerin birleşmesine izin veren bir bar taburesi kombinasyonudur. Mutfak insanları yaptıkları işte iyidirler ve it dalaşları Polonya eşiğinin üzerinde önemli ve faydalıdır ve büyük ölçüde Rapper gibi yarışmalar nedeniyledir. 

Bulmacalar iyiydi, silahlar her türlü beceriye sahip insanlara meydan okuyordu ve aksiyon hiç durmuyordu. Hem remikslenmiş 7.1 ses hem de dil çevirisi daha da iyi hale geldi ve navigasyon mükemmel. Double Shockwave 4 tablet ekranı yine bu fırsattan yararlanmıştı. Ormandaki Gizemli 3’ün sonuna kadar arızalı bir trende bir geriye dönüş yaşanıyor. Fiyata CD’deki aşağıdaki oyunlar dahildir, ancak Uncharted Activation Key işbirliği özelliği en son kopyalardan çıkarılmıştır. Dolayısıyla kullanıcılar bunun her şeyi telafi etmesini beklememeli. Bu yazılımın Tomb Raider ile aynı olması gerekiyor ancak Namco Software neden koleksiyonda olmadığını açıkladı.

Uncharted 4 Crackli Lisans Anahtarı Son Sürüm İndir 2023

Uncharted Cracked’in Ek Özellikleri

 • Bu oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, arayüzün hem basit hem de karmaşık olması, hem yeni başlayanların hem de uzmanların kullanımını ve oynamasını kolaylaştırmasıdır.
 • Oyunu tek kişi veya iki kişiyle oynayabilirsiniz.
 • Kullanıcılar her seviyeyi ve engeli geçtiklerinde para kazanabilirler.
 • Daha da güzel şeyler oluyor! Valley görevlerini tamamladığınızda harika şeyler kazanmak için kullanabileceğiniz aylık Çok Şanslı Ödül alacaksınız.
 • Gelirinizi artırın! Bağış Kavanozu ekstra paradan tasarruf etmenin yenilikçi bir yoludur. Daha fazla ödül almak için Gelecek sezon gibi bir etkinliğin sonunda emanet kasasını açın.
 • Bu oyunun en iyi yanı çocukların bile oynayabilmesidir.

Bir Bilgisayar İçin Minimum Gereksinimler

 • İşletim Sistemi: Windows 11 Pro veya Windows 10 Pro 64-bit
 • Intel i5-4770 ve AMD Ryzen 5 1500X işlemcilerdir.
 • 16 GB RAM = Bellek
 • NVIDIA GTX 1060’ta 6 GB video belleği, AMD RX 570’de ise 4 GB video belleği bulunur.
 • DirectX’in 12. Versiyonu
 • 126 GB depolama alanı ücretsizdir

Nasıl Cracklenir?

 • Antivirüs yazılımını ve Windows Defender Realtime’ı kapatın. setup.exe’yi yönetici olarak çalıştırın.
 • Oyunu her zaman yaptığınız gibi yükleyin.
 • “Yükleyiciyi 2 Gb RAM kullanımıyla sınırla” kontrol listesi ve bir sorun varsa devam etmek için sonraki adıma geçin.
 • Sayfaya gidip Güncelleme1 dosyasını indirerek güncellemeyi yükleyin.
 • Kurulum tamamlandı,

 

You may also like...

1 Response

 1. Temmuz 11, 2023

  […] GTA Vice City terimine aşina olmayan tüm insanlar için GTA Vice City Apk, aslında ilk çıktığından beri oyunun kurbanı olduklarını bilmek onları şaşırtacaktır. Bu popüler video oyununun yapımcıları aslında bu GTA Vice City Hileleri’un iki versiyonunu yayınlayarak biraz daha fazla para kazanmaya çalışıyorlar. Uncharted 4 Pc Indir. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir