TotalSpaces 2.9.10 Crack & License Key tam versiyon 2024

TotalSpaces 2.9.10 Crack + Registration Key Ömür Boyu indir

TotalSpaces 2.9.10 Crack & License Key tam versiyon 2024

TotalSpaces 2.9.10 Crack dikkat çekmeden durum çubuğunu yeni öğeler içerecek şekilde değiştiren ve aynı işlevselliği taklit eden göze çarpmayan bir uygulamadır.  Ayrıca, hızlı alan navigasyonu için durum çubuğunuza küçük bir menü eklenecektir. Arşivde bir kaldırıcı bulabilir, böylece onu bilgisayarınızdan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. boşluklar arasında hızlı bir şekilde gezinebilir, her birinin önizlemesini görebilir ve daha fazlasını bir kısayol tuşuna basarak yapabilirsiniz.

Birçok şeyden biri TotalSpaces License Key ızgara Alanlarını OS X’e geri getirmektir. Izgaranızı yatırın ve ardından masaüstlerinizi yatay, dikey ve sola ve sağa yeniden konumlandırın. Geçişleri (küp, slayt ve daha fazlası) ayarlayarak veya tamamen kapatarak Mac’inizin performansını hızlandırın. Pencerelerinizi ve masaüstlerinizi düzenlemek için ızgaranın kuşbakışı görünümünü kullanın. Kullanışlı dolambaçlı yollar, popüler noktalar, diğer dolaşım yolları ve çok daha fazlası ileride ızgaranın düzenini ayarlayın ve istediğiniz kadar fazladan boşluk ekleyin.

Ayrıca indirebilirsiniz: Comic Life Crack

TotalSpaces 2.9.10 Crack & Patch Free Pc için indir

Alanları sık sık kullanan kişiler, TotalSpaces Patch tarafından sunulan sayısız özellikten yararlanabilir. Snow Leopard’ın çok sevilen ızgara tabanlı Uzay davranışı, bu uygulama ile en azından bir dereceye kadar geri getiriliyor. Boşluklar arasında hareket ettiğinizde, kullanmak istediğiniz geçişi seçebilirsiniz. Tüm dünyada kötü şöhretli olan Küp geçişi sadece bir örnektir. Kılavuzun dolaşımının, etkin noktalarının ve kısayol tuşlarının davranışını, doğal olduğu gibi tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz. Gereksinimlerinizi karşılıyor mu? En son yapıdaki her özellikten nasıl yararlanılacağına ilişkin ayrıntılar benioku dosyasında bulunabilir.

Toplam yazılım paketinin her bileşeninde geliştirmeler içeren Proteus’un en son sürümünün oluşturulmasına üç yıldan fazla süren sürekli geliştirme süreci başladı. Paylaşılan bir veritabanının uygulanması ile birlikte uygulamanın yapısı üzerinde önemli miktarda çalışma yapılmıştır. TotalSpaces Download For Pc kullanıcıların önemli ölçüde daha akıcı bir iş akışı deneyimlemelerini mümkün kıldı ve yeni özellikler kümesi, proje yaşam döngüsü boyunca zamandan ve emekten tasarruf etmeye yardımcı oldu.

İnsanlar da beğenebilir: Reflector Crack

TotalSpaces 2.9.10 Crack & License Key tam versiyon 2024

‘Nin Ana Özellikleri Toplam Alanlar Serial Key:

 • TotalSpaces kullanıcıları, masaüstü alanları için benzersiz ızgara düzenlemelerini tasarlayarak, pencereleri ve uygulamaları istedikleri gibi düzenleme konusunda tam bir özgürlük sağlayabilir.
 • Kullanıcılar, masaüstü konumları arasında hızlı ve kolay bir şekilde hareket etmelerini sağlayan özel kısayol tuşları ve hareketler atayarak iş akışlarını ve üretkenliklerini artırabilir.
 • Alanlara Genel Bakış: TotalSpaces size tüm masaüstü alanlarınızın kuşbakışı görünümünü sunar, böylece her birinin neye benzediğini görebilir ve tek bir dokunuşla veya hızlıca kaydırarak aralarında hızlıca gezinebilirsiniz.
 • Kullanıcılar, çeşitli animasyon efektleri arasından seçim yapmalarını sağlayan özelleştirilebilir geçişlerle masaüstü deneyimlerini uyarlayabilirler.
 • TotalSpaces ile kullanıcılar, birden fazla monitör desteği sayesinde masaüstü alanlarını birden fazla ekranda zahmetsizce yönetebilir.
 • Çalışma alanlarınız üzerinde daha fazla kontrol ve çalışmanız gereken daha fazla özellik sağlamak için macOS Görev Kontrolü ile birlikte çalışır.
 • Toplam Alanlardaki pencere yönetim araçları, kullanıcıların her masaüstü alanındaki pencereleri çoklu görevi en üst düzeye çıkaracak şekilde düzenlemelerine olanak tanır.

Yenilikler Toplam Alanlar Activation Key?

 • Masaüstü alanı yönetimini iyileştirecek şekilde macOS Görev Kontrolü ile bütünleşir.
 • Programın pencere yönetimi özelliklerini kullanarak masaüstünüzdeki pencereleri düzenleyebilir ve etiketleyebilirsiniz.
 • Çok sayıda macOS sürümüyle uyumlu olması, erişilebilirlik açısından oldukça çok yönlü olmasını sağlıyor.

Sistem Gereksinimleri:

 • macOS 10.9 veya üstü
 • 64 Bit işlemcili Intel tabanlı Mac

Nasıl Kurulur TotalSpaces Crack?

 • Sağlanan bağlantıya tıklayarak programı indirin.
 • Dosya WinRAR kullanılarak çıkarılabilir.
 • Başlamak için programı başlatın.
 • Lisans anahtarınızı belirlenen kutuya girdiğinizden emin olun.
 • Yazılım, etkinleştir düğmesine tıklayarak kurulabilir.
 • Her şey kuruldu.
 • Bırakın özgür yazılım işini şimdi yapsın.

Ayna: 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir