TapinRadio Pro 2.15.96.5 Crack + Serial Key Unduh Gratis

TapinRadio Pro Ücretsiz Crack & Key Tamamen AktifTapinRadio Pro 2.15.96.4 Crack + Seri Anahtar Ücretsiz İndirme

TapinRadio Pro Crack güvenilebilir ve çoğu zaman çalışır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok istasyon var ve bunlara her zaman yenileri geliyor. Yükleme radyosunu çok fazla sorun yaşamadan dinlemek isteyenler için harika olan hafif radyo aracı. En sevdiğiniz şarkılara hızla ulaşabilmeniz için kendi listeniz. Yayın süresinden tasarruf etmek için bir çipten yapılmıştır. MP3, AAC veya OGG gibi istediğiniz müzik dosyası türünü seçin. Hızlı bir şekilde yüklenebilen güzel, ücretsiz bir Web radyo alıcısıdır.

Bu net radyoyu bu kadar popüler yapan bir değişikliktir. Bu, tüm Windows sürümlerinde iyi çalışan basit bir el telsizi uygulamasıdır. Uygulamaya ve tren durma listesine (yalnızca konfigürasyonlarda kurulabilen) hemen göz atın. TapinRadio Pro Key, kullanıcıların internet radyosu dinlemesini sağlayan bir uygulamadır. Bu yazılımla, birçok canlı radyo kanalını dinlemek için Windows makinenizi kullanabilirsiniz. Bu uygulama size istediğiniz tüm şarkıları ve müzikleri dinleme şansı verir. Basit ama etkili bir radyo çalara ihtiyaç duyanlar için en iyi sonucu veren basit radyo uygulaması, farkı görebilenler için en iyisidir.

Tapinradio Pro’da Kayıt Özelliği Nasıl Çalışır?

TapinRadio Pro ile radyo akışlarını kaydedebilirsiniz. Kaydetmek istediğiniz dosya türünü (MP3, AAC, WMA, vb.) seçebilir ve kayıtları belirli zamanlarda veya belirli programlar sırasında gerçekleşecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Tapinradio Pro Download, WMA, Ogg, MP3 gibi internet radyo stilini geliştirmek için güzel ve donanımlı araçlarda, grafik kararlılığı ve sırayla kayıt ile harika ve etkili performansa sahiptir. Müzik dinlemek ve eğlenmek için birçok harika özelliğe sahiptir. Örneğin, her şarkı ayrı ayrı müzayedeye çıkarılarak seçilebilir. Bir Windows sürümünün yüklenmesi sırasında, sahip olduğunuz zamana veya araçlara bağlı olarak ışığı nasıl açacağınızı seçebileceğiniz birçok kez vardır. 

Bu internet radyosunun WMA stilini destekler. En sevdiğiniz şarkıyı veya TV şovunu dinlemeyi seçebilirsiniz.  Windows önemli bir bilgisayara yüklendiğinde bu bir sorun olabilir. İnternet, dünyadaki herkesin daha önce hiç mümkün olmayan radyo dinlemesini kolaylaştırır. Dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir radyo istasyonunu dinlemenizi sağlayan TapinRadio Pro Keygen gibi bir oynatıcı edinmelisiniz. TapinRadio, en iyi bilinen yazılım parçalarından biridir. Size yalnızca bir radyo istasyonu hakkında pek çok bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda en son programları kolayca kaydetmenizi sağlar.

It yazılım koleksiyonu, birçok kişi tarafından bir radyo çalar olarak kullanılmıştır, bu nedenle canlı radyo dinlemek isteyen herkes için iyi bir seçimdir. TapinRadio Pro Latest Version rota ile ilgili en önemli şey, Prince çalışırken ışığını donanım havasında tutabilir ve pencereli sürümü sorunsuz bir şekilde kapatabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda istasyon var ve her zaman yenilerini alıyorlar. En yeni özellik, Yayın süresinden tasarruf edebilmeniz ve MP3 olarak cihazınıza bağlı olarak hangi şarkıyı kapatacağınızı seçebilmenizdir. Herkes çok fazla sorun yaşamadan radyo yükleyebilir veya alabilir. 

TapinRadio Pro 2.15.96.4 Crack + Serial Key Unduh Gratis

TapinRadio Pro Free’nin Ana Özelliği

 • Kullanımı kolay ve ilginç.
 • 64-bittir ve internet radyosu ile çalışır.
 • Size en iyi şarkınızı duyma şansı verir.
 • En iyi özelliği wma, mp3 ve ogg gibi internet radyo formatlarını çalabilmesidir.
 • En sevdiğiniz istasyonu hızlı bir şekilde bulabilir.
 • Bu uygulama, en son radyo istasyonuna sahip olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder.
 • Bu uygulama ile favorilerinizi kendi farklı gruplarına koyabilirsiniz.
 • Bu programın yaptığı şey, bir program kaydı tutmaktır.
 • Size proxy ile çalışma yeteneği verebilir.
 • Doğru zamanda kendi kendine kapanabilir.
 • Aynı zamanda alarm fonksiyonlarına sahiptir.

Carck nasıl yapılır?

 • TapinRadio Pro Crack’i edinmek için verilen bağlantıyı kullanın veya web sitesine gidin.
 • İndirdikten sonra, şimdi kuruluma başlayacaktır.
 • Program bittiğinde, dosyaları çıkartabilirsiniz.
 • Buna tıklayın ve bu sayfadan ayrılın.
 • Klasörü kullanarak kopyalayıp kuruluma yapıştırın.
 • Şimdi programı çalıştırın ve onunla eğlenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir