System Mechanic Pro 23.7.2.70 Crack + Activation Key Bedava Indir

System Mechanic Pro 23.7.2.70 Crack With Keygen İndirmekSystem Mechanic Pro 23.7.2.70 Crack + Activation Key Bedava Indir

System Mechanic Pro Crack müşterilerin bilgisayarlarının sağlığını korurken sahip oldukları tipik sorunları ele almak için tasarlanmış karmaşık bir yazılım paketidir. zaman içinde daha yüksek düzeyde gizlilik sağlar. Yazılımın içinde bulunan kurtarma ve arama işlevlerini kullanarak bilgisayarınızdan, kameralı telefonunuzdan ve diğer cihazlarınızdan silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca, bu program güncellemeleri otomatik olarak başlatmayı mümkün kılan bir işlev sağlar.

gerekli olmayan dosyaları kaldırarak bilgisayarınızın daha verimli çalışmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, kullanıcının kişisel bilgilerine yetkisiz erişimi yasaklar. Diğer bir yararı, ağı görünmeyen ve kullanıcı verilerini potansiyel olarak kirletebilecek enfeksiyonlardan korumasıdır. System Mechanic Pro Serial Key kullanıcının bilgisayar optimizasyon işlevlerinin devre dışı bırakılabileceği tek yer bu konumdadır.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Ve Virüslere Karşı Koruma Sağlayabilir Mi?

System Mechanic Pro has security capabilities that help to enhance overall system protection even if it isn’t a dedicated antivirus. Bilgisayar kullanılmadığında, olası tehlikeli atıkları sistemden çıkarmak için aktif bakım ön temizlik yapacaktır. İsteğe bağlı artırma seçeneği, herhangi bir maliyete maruz kalmadan istenmeyen verilerin silinmesini mümkün kılar. Bunun sonucunda oyuncular kesintisiz olarak oynamaya devam edebilirler. Tüm bu faaliyetleri gerçekleştirmek için, gadget’ın sahip olduğu gücün yalnızca küçük bir yüzdesi gereklidir. Kullanımı sayesinde, kullanıcı internet bağlantısının potansiyelini en üst düzeye çıkarabilir.

bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olacak harika bir program. Elli farklı türde gizli istenmeyen dosyayı başarıyla kaldırabilir. Sonuç olarak, kağıtları, filmleri, müzikleri ve fotoğrafları saklamak için kullanabileceğiniz değerli boş alana sahip olacaksınız. Askeri sınıf veri silme teknolojisi ile entegrasyonu sayesinde cihazınızdaki en hassas bilgiler kalıcı olarak silinebilir. System Mechanic Pro Lifetime Key ek olarak, performans artırıcı olmasının yanı sıra etkili bir veri kurtarma aracıdır. Görüntüler, filmler ve belgeler de dahil olmak üzere kazayla kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmanın basit bir yöntemi vardır.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: PlayOn Crack

System Mechanic Pro License Key programı kullanarak, bilgisayarınız olası tüm tehlikelerden korunacaktır. Kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri tanımlamak ve önlemek için gelişmiş bir çift motorlu güvenlik sistemi kullanır. Program, özellikle bulut algılama teknolojisiyle entegre olacak şekilde tasarlandığı için en yeni tehditleri bile tespit edebiliyor. Bu nedenle, bilgisayarınızda bulunabilecek ve düzeltilebilecek 30.000’den fazla çeşitli sorun vardır. Bunun bir sonucu olarak, bilgisayarınız güvenilir ve hatasız olur. Ek olarak, bu program yanlışlıkla başlatılan ve bilgisayarınızın daha yavaş çalışmasına neden olan istenmeyen başlatma programlarını tanımlama yeteneğine sahiptir.

System Mechanic Pro 23.7.2.70 Crack + Activation Key Bedava Indir

System Mechanic Pro’nun Temel Özellikleri:

Veri için bir Parçalayıcı:

 • System Mechanic Pro Full Version nedenle, hassas verileri silindikten sonra kalıcı olarak silebilirsiniz.

Bilgisayarların korunması:

 • Bu yazılım, virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, casus yazılımlar ve reklam yazılımları dahil olmak üzere çok çeşitli tehditlere karşı kapsamlı koruma sağlar.

Bilgisayarınızın performansını artırmak için:

 • Bu programın yardımıyla, tüm sorunlarını çözerek bilgisayarınızın genel performansını artırabilirsiniz.

Kayıp Verilerin Ayrıntılı Olarak Alınması:

 • Bilgisayar, kamera ve diğer elektronik cihazlar gibi cihazlardan kazayla kaybolan veya silinen dosyaların geri yüklenmesine yardımcı olur.

Bilgisayarları temizlemek için Donatım:

 • Program yardımı ile toplam elli farklı türde istenmeyen dosya kaldırılabilir. Cihazın geçmişini, önbelleğini ve karmaşasını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, maksimum kararlılığı sağlamak için Windows kayıt defterindeki sorunları onarabilir. Ayrıca, burada CCleaner Crack’in ücretsiz indirilmesini sağlıyoruz.

İnternet Hız Yükseltici şunları içerir:

 • internet ayarlarını optimize ederken İnternet hızını da artırır.

Amplifikatörler için RAM:

 • Bilgisayarınız, gerçek zamanlı olarak boşa harcanan RAM’i kurtarmasının bir sonucu olarak daha duyarlı hale gelecektir.

Uygulamalar için Hızlandırıcı:

 • Daha hızlı erişimi kolaylaştırmak için tek tek program dosyaları yeniden düzenlenir ve parçalanır.

Optimize Edilmiş Windows Başlangıç Hızı:

 • Bilgisayarınızın başlangıç zamanını yavaşlatabilecek kötü amaçlı yazılımlar bu program tarafından engellenebilir.

Taramak için Çeşitli Yaklaşımlar:

 • System Mechanic Cracked’de iki farklı tarama modu mevcuttur: hızlı tarama ve derin tarama. Belirli kategorileri taramak istediğinizde hızlı tarama modunu kullanın. Derin tarama modunda, çok çeşitli sorunları tanımlamak ve çözmek için bilgisayarınızın kapsamlı bir incelemesini gerçekleştirir.

Yenilikler System Mechanic Pro?

 • Birçok araç ve sihirbazda bulunan yerleşik sekmeler, araçlar ve iletişim kutuları yardımıyla kaplama performansının kullanımını kaldırmak ve basitleştirmek mümkündür. Bu, optimizasyon ve onarımı daha verimli ve keyifli hale getirir.
 • Büyük 4K televizyonlarda görüldüğünde, pürüzsüz ve okunması kolay vektör resimler daha belirgin hale gelir.
 • Sorunları tek bir tıklatmayla ve ardından başka bir tıklatmayla çözmek için bir tarama gerçekleştirin.
 • Nispeten küçük olan gösterge paneli artık birkaç özet ve sorun yüklemiyor.

Sistem Gereksinimleri System Mechanic Pro:

 • Windows’un aşağıdaki sürümleri desteklenir: XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10
 • Bir gigabayt rasgele erişim belleği (RAM) gereklidir ve iki gigabayt RAM önerilir.
 • Sabit Disk Alanı gerekli: Sabit diskte üç yüz megabayt boş alan gerekir.
 • En azından bir Intel Pentium 4 işlemci gereklidir.

Nasıl Kurulur?

 • En son sürümü indirerek başlayın.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Virüs Korumasının çalışmasını durdurmayı unutmayın.
 • Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra, rar dosyasını açın veya ayıklayın ve ardından kurulumu başlatın (ayıklamak için WinRAR kullanılmalıdır).
 • Kurulumu yüklemeyi tamamladığınızda, her yerden kapatmanız gerekir.
 • Lütfen Etkinleştirme Anahtarını kopyalayın ve bozuk dosyayı kurulum için belirlenen klasöre yapıştırın.
 • Hepsinden sonra, 2023 olan System Mechanic Pro’nun en son sürümünden keyif alın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir