Synthesia 10.9.5890 Crack + Serial Key [Mac + Win] İndirmek

Synthesia 10.9.5890 Crack Plus License Key Bedava Indir

Synthesia 10.9.5890 Crack + Serial Key [Mac + Win] İndirmek

Synthesia Crack kullanıcıların kullanımı yoluyla piyano çalmayı öğrenmelerini sağlayan güçlü bir programdır. Bu programı kullanmak, piyano çalmayı öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay hale getirecektir. Melodiyi tanımaya başladığınızda, devam etmeden önce doğru notayı çalmanızı izlemek için duraklayacaktır. Ayrıca, herhangi bir şarkı için müzik sembollerini etkinleştirme yeteneği gibi piyano çalma zevkini yepyeni bir seviyeye getiren çok sayıda ek ekleme ve özelliğe sahiptir.

Hem iPad hem de Android işletim sistemlerinde “One Smart Keyboard” tuş ışığını destekledi. Beyaz düğmede sadece C, D ve E harflerini gösteren “basit” adlı türünün tek örneği bir etiket seçeneğine sahiptir. Format ne olursa olsun, notalar giderek daha yaygın hale geldi. Synthesia Full Activated mıdı’yi destekler ve Bluetooth mıdı’nin yanı sıra daha kısa gecikmeye sahip bir sentezleyici ile donatılmıştır. şu anda piyano enstrümanında çalınmakta olan tüm şarkılara erişmenizi sağlayacaktır.

Sentez Her Yaş Için Uygun Mu?

Tabii ki! Kullanıcı dostu tasarımı ve farklı öğrenme tercihlerine uyum sağlayacak özelleştirilebilir seçenekleri ile Synthesia, her yaştan öğrenci için uygundur. olmasının yanı sıra, piyano eğitimine ek olarak da kullanılabilir. Ek olarak, yeni oluşturulan şarkılar için notaları etkinleştirme yeteneğine sahiptir. Synthesia Full Version durumda, lütfen kullanmaktan kaçının ve keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Üzerinde çalışmak istediğiniz enstrümanı seçin. Son anlık geri bildirimler, hızlı bir şekilde oynayabileceğinizi gösterir. Uzun vadeli takip, kişinin nasıl daha iyi olmayı öğrenebileceğini gösterir.

Piyano sisteminin nasıl çalıştırılacağı hakkında adım adım bilgi edineceksiniz. Piyano hakkında önceden bilgisi olmayan yeni başlayanlar için yararlı bir araçtır. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın piyano çalmanıza izin verir. Birçok insan piyano çalmakla ilgili teknikler hakkında daha fazla uzmanlık ve bilgi edinmek için bu piyano araçlarını kullanır. Synthesia Mac Kilit Açma tuşunu kullanmak, şu anda piyano enstrümanında çalınmakta olan tüm şarkılara erişmenizi sağlayacaktır. Türünden bağımsız olarak piyanoda herhangi bir şarkıyı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Piyanoda yeterliliğin oyuncunun herhangi bir zamanda gerekli olmaması inanılmaz.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: Aiseesoft Burnova Crack License Key Tam Sürüm 

Birleşik sunumuyla tanınan Vital LLC, şu anda bunu üretmek için çalışıyor. Baby grand synthesizer, dik aşıklar için titizlikle hesaplanan modifikasyonları içerir. Synthesia Keygen araç, bir klavye liderliği geliştirmek istiyorsanız sahip olmanız gereken olağanüstü bir yetenektir ve bunu yaparsanız buna sahip olmalısınız. Öğrenciler bunu eşit derecede misafirperver bulacaklar ve Uzman Gruplar da öyle olacak. Konser kuyruklu piyano aslında şu anda gelişen susuzluğa katılan bir heykel. Müzikal şifreler yapmalarına veya tatillerinde eğlenmelerine izin verin; ayrıca video görüntüleme cihazına karşı batan notların tadını çıkaracaklar. Bu kaynak size çeşitli piyano hileleri hakkında öğrendiğiniz tüm alıştırmaları ve bilgileri sağlar.

Synthesia 10.9.5890 Crack + Serial Key [Mac + Win] İndirmek

Sentezin Temel Özellikleri:

Oyunu kendi hızınızda alın.

 • Synthesia’yı tam kırık haliyle indirmek, ilerlemeden önce doğru notayı çalmanızı bekleyecektir. Ek olarak, MIDI formatında mevcut olan kaliteli müzikleri takip etmek oldukça zor olabilir.

Notlarınızı inceleyin.

 • Her şarkının müzik notasyonunu oynatıcıda görünür hale getirin. Ayrıca bunu görmezden gelmeyi seçebilir ve düşen notları takdir etmeye odaklanabilirsiniz. Sonuç olarak, sorunu çözmek için, dinlemekten en çok keyif aldığınız şarkıların eksiksiz MİDİ düzenlemelerini oluşturmaya karar verdik.

Her el için özel zaman harcanmalıdır.

 • Ne üzerinde çalışmak istediğinize karar verin. Gerisini halleder, böylece hedefinize ulaşmaya konsantre olabilirsiniz. Misyonumuz, herhangi bir şarkının en yüksek kalitede MIDI yorumunu mümkün olan en uygun fiyata sunmaktır.

Sınırsız müzik seçeneği

 • Müzik mağazalarının şarkılarından herhangi birini, birlikte verilen 150 parçayı veya bulduğunuz, ürettiğiniz veya kendiniz oluşturduğunuz herhangi bir MIDI dosyasını dinleyebilirsiniz. Dijital indirme amacıyla, her şarkıya orijinal yayıncısından bir lisans verilmiştir. Düzenli olarak yeni şarkılar yayınlandığından bu sayfayı düzenli olarak ziyaret edin.

Gelişmelerinizi takip edin.

 • Synthesia Registered tarafından sağlanan anında geri bildirim, nasıl oynadığınızı gösterir. Uzun süreli izleme, iyileşmenin yollarını ortaya çıkarır.

Parmak numarasını takip eder

 • Tek bir tıklama gerektiren basit bir hareketle hangi parmağın en iyi sonucu verdiğini unutmayın. Işıklı tuş takımlarının kullanımına izin verir

Yeni Sentez Nedir?

 • Daha fazla şarkı, daha fazla dil desteği, daha fazla iyileştirme ve çok sayıda hata düzeltmesi!
 • Güncellemede hem “The Undertaker” hem de “Five Nights at Freddy’s” den altı şarkı yer aldı.
 • Mac Windows’ta Retina ekranlar için destek artık Synthesia’yı tüm dünyadaki yüksek ekran çözünürlüğünden haberdar ediyor.
 • Synthesia’nın kilidini henüz açmadıysanız, herhangi bir şarkının ilk 15 saniyesini deneyebilirsiniz.
 • Lehçe ve Slovence dillerine desteğiniz eklendi.
 • Artı 15 diğer kullanışlı özellik.
 • 15 farklı hata düzeltildi.

Sistem Gereksinimleri Sentezi:

 • İşlemci Hızı: 1 GHz
 • RAM: 1 megabayt
 • Diskteki Alan: 200 Megabayt
 • Diller: çok dilli bir yaklaşım

Nasıl Kurulur?

 • Programın önceki Synthesia sürümünü kaldırın.
 • Yazılımın en son sürümünü edinin.
 • Yazılımı tamamen yükleyin veya çalıştırın.
 • Ben de yaptım.
 • İyi eğlenceler.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir