PVS-Studio 7.27.75620.507 Crack + License Key Bedava Indir

PVS-Studio 7.27.75620.507 Crack With Serial Code İndirmek

PVS-Studio 7.27.75620.507 Crack + License Key Bedava Indir

PVS-Studio Crack C / C ++ programlama dillerinde yazılmış programlardaki kodlama hatalarını incelemek, test etmek ve tanımlamak için benzersiz bir yazılımdır. Bu program birçok programda üç hata bulmak için kullanılabilir. Bu üç hata, standart hatalardan, MPV Vıva’yı kullanırken oluşan hatalardan ve Vıva4 bölümünü kullanırken oluşan hatalardan oluşur. Bu bilgili analist, 2005 ve 2013 yılları arasında Microsoft Visual Software tarafından oluşturulan programları inceleyebilir, geliştiriciler tarafından üretilen istenmeyen kodları belirleyebilir ve bu kodu geçerli koda dönüştürebilir.

statik kodun incelenmesi gerçekleştirilir ve programcıların hataları bulmalarına ve düzeltmelerine yardımcı olmak için raporlar üretilir. PVS-Studio Free Full Activated, bir dizi farklı kod kontrolü yapmanın yanı sıra kopyalama ve yapıştırmanın neden olduğu yazım hatalarını ve hataları keşfetmede yardımcı olur. hataları ve güvenlik kusurlarını bulmak için C, C ++, C # ve Java ile yazılmış uygulamalar gibi yazılım uygulamalarının kaynak kodunu analiz edebilen bir yazılım parçasıdır. Çözümleyici, sunucuda gece boyunca çalışabilir ve potansiyel olarak kötü amaçlı kod parçacıkları hakkında uyarılar sağlayabilir.

PVS-Studio Latest Version tümleşik geliştirme ortamını (IDE) kullanırsanız, büyük olasılıkla eklentiler menüsüne gitmeniz ve “Mevcut projeleri kontrol et” seçeneğini seçmeniz gerekecektir. Ancak, bu genellikle daha zor bir süreç olduğundan, tamamlamak için alışılmadık bir bina sistemine entegre olmanız gerekecektir. Bu tür bir entegrasyon konusu, bu ortamda sunulmayacak kadar kapsamlıdır. Kapsamlı belgelerimizde, sorgunuzla ilgili tüm bilgileri keşfedebilirsiniz.

Pvs-studio Açık Kaynaklı Projeler Için Uygun Mu?

Tabii ki! PVS-Studio, açık kaynaklı projeler için idealdir ve birçok avantaj sunar. Güçlü analitik yetenekleri nedeniyle, açık kaynaklı kod tabanları genellikle daha güvenilir ve daha yüksek kalitededir. Bunun nedeni, analizlerin temel mimariden bağımsız olmasıdır. Kullanıcı, sistemdeki sorunları tespit etme sürecinin aracı olarak da tanımlanan entegrasyon sürecine veya herhangi bir komut dosyasına zaman harcamak zorunda kalmadan analizörün yeteneklerini hemen deneme yeteneğine sahiptir. Analizörlerin temel amacının, serbest bırakılmadan önceki son günde tek bir gizli kusuru ortaya çıkarmak değil, günlük olarak düzinelerce kusuru tespit etmek, izole etmek ve ortadan kaldırmak olduğuna dikkat edilmelidir.

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, Linux’un derleyicilerin en son sürümleri hakkında bilgi derleyen özel programlarla birlikte gelmesidir. PVS-Studio Crack Download araçlar, akla gelebilecek herhangi bir biçimde derlenebilecek bir projenin hızlı bir analizini yapmayı mümkün kılar. Yeteneklerini hızlı bir şekilde test etmek için analizörü bir makefile veya bir yapı komut dosyasıyla entegre etmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. Windows, Linux ve Macos’ta ayrıştırıcı, MSBuild /.NET proje dosyalarını okuyabilir ve yorumlayabilir (.csproj ve.sln), sırasıyla.

PVS-Studio 7.27.75620.507 Crack + License Key Bedava Indir

Pvs-studio’nun Temel Özellikleri:

 • Yeniden derlemenin ardından, her bir dosyanın otomatik olarak incelenmesi
 • Yazılımda, web sitesinde ve belgelerde bulunabilecek tüm tanılama işlemleri için başvuru kılavuzu görevi gören çevrimiçi olarak erişilebilen bir PDF dosyası. Uzunluğu 400 sayfaya kadar değişen belgeler
 • Tarama sonuçlarını kaydetme ve yükleme yeteneği, bir gecede testi mümkün kılar. Gece boyunca analizör taramayı yürütecek ve sabah size sonuçları sunacaktır.
 • Proje analizi, PVS-Studio’nun gece yapılarına entegre edilmesine yardımcı olan komut satırından yapılır. Sabah, yeni bir kayıt çıkarılacak.
 • PVS-Studio penceresinde, tanılama metnindeki tanılama numarasını, dosya adını ve anahtar kelimeleri kullanarak analiz bulgularının (günlük dosyası) etkileşimli filtrelemesini gerçekleştirebilirsiniz.
 • PVS Studio’nun yeni sürümlerini otomatik olarak kontrol edin (hem ıde’de çalışırken hem de gece boyunca gerçekleştirilir).
 • Suçlayıcı tarafından sağlanan yardımcı program. Bu araç sayesinde PVS-Studio gece çalışmasını gerçekleştirirken meydana gelen hatalar hakkında geliştiricilere e-posta yoluyla bildirimde bulunma olanağına sahip olacaksınız.
 • Linux kullanılarak geliştirilen projelerin sunduğu çok çeşitli olası entegrasyon yaklaşımları.
 • Belirli bir kod parçacığında belirli bir tanılamayı bastırmak için kodu etiketleme yeteneğine “Yanlış Alarm Olarak İşaretle” özelliği denir.

Yenilikler Pvs-studio?

 • Önceki yineleme önemli ölçüde hızlandırıldı.
 • Optimum performans elde etmek için bazı küçük sorunlar giderildi.
 • Ayrıca, projelerin analizlerini kolayca yapın.
 • Ek olarak, birkaç mevcut cihazla uyumludur.
 • Buna ek olarak, zamandan, emekten ve kaynaklardan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Sistem Gereksinimleri Pvs-studio:

 • İşletim Sistemi olarak Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci gereksinimleri Pentium IV veya daha üstünü gerektirir.
 • RAM: 2 GB RAM (4 GB’a sahip olmanız önerilir).
 • Sabit Disk Alanı: en az 2 Gigabayt.

Nasıl Kurulur?

 1. PVS-Studio’yu buradan edinin: Web sitesine gidin, bilgisayarınızla çalışan sürümü seçin ve ardından indirmeyi başlatın.
 2. Yükleyiciyi çalıştırın: İndirdiğiniz dosyayı bulun, çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri izleyin.
 3. Lisans Sözleşmesini Kabul Et: Kullanım kurallarına uymak için indirme sırasında lisans sözleşmesini dikkatlice okuyun ve kabul edin.
 4. Kurulum seçeneklerini belirleyin: Kurulum yolu ve hangi bileşenlerin kullanılacağı gibi seçenekleri belirleyerek kurulumu ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.
 5. Kurulumu bitirin: İşlemi başlatmak için “Yükle” ye basın. Yazılım, bilgisayarınızda PVS-Studio’yu kuracaktır.
 6. Kurulumu kontrol edin: PVS ve Studio arasındaki bağlantının çalıştığından emin olmak için tümleşik geliştirme ortamınızı (IDE) açın.

Ayna

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir