MyFlipbook Pro 4.3.4 Crack + Keygen Bedava Indir

MyFlipbook Pro 4.3.4 Crack With Serial Key Bedava Indir

MyFlipbook Pro 4.3.4 Crack + Keygen Bedava Indir

MyFlipbook Pro Crack dijital içerikle etkileşim biçimimizi değiştirmeyi amaçlayan son teknoloji bir dijital teknolojidir. Hem sanatçılar hem de tüketiciler için dijital deneyimi geliştiren zengin özelliklere sahip bir güç merkezi olarak öne çıkıyor. Node için multimedya uygulaması.js ve Macromedia, bu yetenekli Yazdırılabilir film şeridi programcısının yaratılmasının arkasındaki ilham kaynağıydı. Kullanıcıların menüler, yer imleri, film müzikleri ve yerel günlükler gibi eğlence öğeleri eklemelerine olanak tanır. Multimedya dergileri, kitaplar ve kataloglar kullanıcılar tarafından keşfedilebilir.

MyFlipbook Pro Free Full Activated tıklama ile kullanıcılar web için oluşturdukları multimedyayı kolayca özelleştirebilirler. Herkes yükleyebilir. Araştırmaya göre, kullanıcıların çoğunluğu kodlama, posta kodları, programlar ve yürütülebilir stiller arasındaki önemli ilişki içinde PDF’leri ve görüntüleri taşınabilir, uyarlanabilir ekranlara dönüştürmek için ana sayfalarına erişiyor veya bilgisayar platformlarını kullanıyor. Sürüm, kullanıcıların Word belgelerini flipbook’lara ve tabloidlere dönüştürmelerine ve kendi benzersiz, çarpıcı kitapçıklarını, sayısallaştırılmış tabloidlerini, yıldırım yayınlarını ve elektronik yayınlarını oluşturmalarına olanak tanıyan güçlü ancak kullanıcı dostu bir sayfa çevirme aracı gibi görünüyor.

Flipbook Pro’yu Cihazlar Arasında Kullanabilir Miyim?

Gerçekten yapabilirsin. Flipbook Pro’m PC’lerde, tabletlerde ve akıllı telefonlarda kusursuz bir deneyim garanti ediyor. Uyumluluk sorunu yoktur, böylece görüntüleyenleriniz içeriğinizin keyfini çıkarabilir. Fotoğraf, müzik, grafik, düğme, bağlantı ve yerel, YouTube, Vimeo ve diğer videoları ekleyin. HTML5 flipbook’unuzla etkileşimli hale getirin. Flash ve HTML5 animasyon kitaplarını tek bir hesapla çevrimiçi olarak depolamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan Flash ve HTML5 için basit barındırma hizmetleri. Flash ve HTML5 animasyon kitaplarını Google+, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya sitelerinde paylaşın.

Etkileşimli HTML5 dijital flipbook’lar oluşturmak için hem uzmanlar hem de acemiler tarafından kullanılabilen profesyonel bir HTML5 flipbook programı, PDF’yi Flash’ta Gerçekçi Etkileşimli Broşürlere ve Windows için Dakikalar içinde html5’e Dönüştürmektir. MyFlipbook Pro Activation Key ortak program Flash ve HTML5 sayfalarını dönüştürür. 3D animasyon sayfa çevirme yayınları için PDF’ler, Microsoft Office belgeleri, fotoğraflar ve Flash filmler tasarlamak kolay ve profesyonel bir şekilde yapılır. Kullanıcıların tek yapması gereken fotoğraflarınızı, etkiledikleri projeleri, swf’leri ve belgeleri entegre etmektir. Oradan, her tür müşteriye doğrudan hitap eden mükemmel bir ürün olan çeşitli seçenekler arasından bir tema çerçevesi seçebilirler.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: PlayOn Crack Keygen

Metin, etiket, şekil, çizgi vb. Eklemek istiyorsunuz. Düğme, resim, müzik, video, grafik ve YouTube videosu. Örneğin, bir YouTube videosunu çevirme kitabına dahil etmek istiyorsanız, Çevirme kitabına YouTube videosu ekle’yi tıklayın. ardından, YouTube videosunun çevirme sayfasındaki konumunu bir dikdörtgenle işaretleyin. MyFlipbook Pro Registration Code video oynatıcının ortaya çıktığını göreceksiniz. Flipbook sayfasına eklenen şekiller, başlıklar, metinler, fotoğraflar, sayı sembolleri ve düğmeler için ayarlar panelinde eylem ekle’yi tıklatarak tetikleyici eylem ekleyebilirsiniz.

MyFlipbook Pro 4.3.4 Crack + Keygen Bedava Indir

Flipbook Pro’mun Temel Özellikleri:

 • Vimeo ve YouTube’dan videolar, yerel videolar, müzik, düğmeler, grafikler, bağlantılar ve diğer medyalardan videolar ekleyin.
 • Etkileşimli HTML5 ile çalışma sayfaları oluşturun.
 • Herhangi bir Mac, PC, iOS, Android veya başka bir mobil cihaz HTML5 animasyonlu kitapları çevrimiçi olarak görüntüleyebilir.
 • Windows için FlipBook Maker Pro’nun yanında, bir HTML5 çalışma kitabını
 • web web sitesi onu bulut barındırmamıza kaydeder veya sosyal ağda yayınlar.
 • Flipbook’un Google Analytics ile entegrasyonu (analiz). HTML5 flipbook trafiğini ölçmek için Google Analytics’i kullanın.
 • PDF’den flipbook’a dönüştürücü ile çeşitli düzenler, senaryolar, arka plan resimleri, arka plan müziği, diller, düğmeler, logolar ve daha fazlasını kullanabilirsiniz.
 • Flash / HTML5 flipbook’ların görsel stilini değiştirmek için.
 • FlipBook Maker Pro için bir sonraki ücretsiz indirme, on iki değiştirilebilir çalışma kitabı düzeniyle birlikte gelir.
 • önceden hazırlanmış on sekiz animasyon sahnesinden oluşur.
 • Tam ekran, yakınlaştırma düğmeleri, yer imleri, arama, metin seçimi, küçük resimler, sosyal paylaşım ve daha fazlası etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Yenilikler Myflipbook Pro?

 • Güncelleme: Resmi web sitesinde bu sürümdeki değişikliklerle ilgili bilgi bulunmamaktadır.
 • Arama sonuçlarının vurgu rengi düzgün gösterilmiyor.
 • Arapçayı daha iyi yap.
 • İki yeni geniş sayfa kesme modu dahil edilmiştir.
 • (Projeyi Aç) öğesini seçerek artık etkinlik defterini düzenleyebilirsiniz.
 • Kırık Flip PDF Professional.

Sistem Gereksinimleri Flipbook Pro:

 • İşletim sistemi: Windows 10/8/8.1/7 / Vista / XP’nin 32 bit ve 64 bit sürümleri
 • Bellek (RAM): En az 1 GB gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı gerektirir: 250 MB kullanılabilir alan.
 • İşlemci: Pentium 4 veya üzeri Intel.

Nasıl Kurulur?

 • En son sürümü buradan alın.
 • Önceki sürümü tamamen kaldırın.
 • Virus Guard’ı ve İnterneti (veya başka bir virüsten koruma yazılımını) kapatın.
 • Dosyayı açmak için Winrar aracını kullanın, ardından klasörü açın.
 • Kurulumdan sonra lütfen yükleyiciyi kurun.
 • Bir Sonraki FlipBook Maker Pro crack dosyasını kurulum klasörüne aktarın.

Özet olarak

Dijital dergi yazılımını kullanarak, PDF dosyalarını dinamik, sayfa çeviren yayınlara dönüştürebilirsiniz. Dijital dergi yazılımını kullanarak sıfırdan veya pdf’lerden ve fotoğraflardan hızlı ve basit bir şekilde göz alıcı, etkileşimli dijital dergiler oluşturabilirsiniz. Bir Sonraki FlipBook Maker Pro Etkinleştirme Anahtarı, dijital derginizin görsel çekiciliğini artırır. Tek yapmanız gereken, sayfaları çeviren dijital dergiler yapmak için pdf’lerinizi ve fotoğraflarınızı içe aktarmak. Çok sayıda sahne ve şablon mevcuttur. Dijital dergi yazılımının sayfa düzenleyici penceresini başlatın. Artık herhangi bir dergi sayfasına düğmeler, grafikler, köprüler, müzik, fotoğraflar, yerel videolar, YouTube videoları ve resimler eklenebilir.

Digital magazine software pro sürümünde bulunan sayfa düzenleyici ile her sayfa dönüşünde metin, fotoğraf, gıf, resim yazısı, ses, grafik, sayısal sembol, bağlantı ve düğme ekleyebilirsiniz. Mac veya Windows sürümünü doğrulayın. FlipBook Oluşturucu Dijital dergi yazılımını kullanarak, PDF dosyalarını dinamik, sayfa çeviren yayınlara dönüştürebilirsiniz. Dijital dergi yazılımını kullanarak sıfırdan veya pdf’lerden ve fotoğraflardan hızlı ve basit bir şekilde göz alıcı, etkileşimli dijital dergiler oluşturabilirsiniz. Dijital derginiz multimedya ile daha iyi görünüyor.

Ayna

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir