iSkysoft Toolbox 7.0.1 Crack + Serial Key Ücretsiz Indir 2024

iSkysoft Toolbox 7.0.1 Crack With Registration Code İndirmekiSkysoft Toolbox 7.0.1 Crack + Serial Key Ücretsiz Indir 2024

iSkysoft Toolbox Crack, çeşitli mobil talepleri çözmek için geliştirilen ve tüketicilere veri kurtarma, aktarma, yedekleme ve sistem bakımı için tek elden bir çözüm sunan kapsamlı bir yazılım araç setidir. hayatınızı kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan her şey. Android veri aktarımı, telefon kilidini açma, yedekleme, kurtarma, silme ve daha fazlası dahildir. Android Veri Aktarımı, kişiler, mesajlar, uygulamalar, müzik, videolar ve fotoğraflar dahil olmak üzere Android dosyalarını Mac veya Windows bilgisayarınıza taşımayı kolaylaştırır.

Blackberry cihazlarındaki yanlışlıkla silmelerin birkaç düğmeye basılarak geri yüklenmesine izin verir. Burada her şey doğrulandı. Şirket, iBackup Manager’ın erişilebilir sürümünde iletişim bilgilerinin yanı sıra metin ve anlık ileti çevirisi ve Word belgelerine yayınlama, akıllı telefon günlüğü içe aktarma, tarayıcı gezisi geçmişi güncelleme, bilgisayar tarayıcısı yer imi ekleme ve görsel içerik analizi ve geri yükleme gibi özellikler sunar. Birçok iPhone Bekleme Çıkarma aracı, çıkarma, artan sayıda iTunes yedeklemesi ve seçilen tüm web siteleri kullanılarak kaybolan verileri kurtarabilir.

iSkysoft Toolbox Crack Apk akıllı telefon, çeşitli senaryolarda kaybolan veya hasar gören verileri kurtarabilir. Örneğin bir Blackberry’de, birkaç düğme tıklamasıyla istemeden silmeleri geri alabilirsiniz. Kullanımı sayesinde Android dosyaları — resimler, videolar, müzik, sohbetler ve diğer içerikler — anında işletim sisteminin masaüstü sürümüne taşınabilir. Sürdürülmesi gereken daha fazla bulut veya takip edilmesi zor süreçler yok. Önemli verileriniz tehlikeye girerse, Android özellikleri yalnızca bir düğmeye basarak onu değiştirmenize ve farklı akıllı telefon cihazlarını geri yüklemenize olanak tanır.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: TechTool Pro Crack

Iskysoft Toolbox’ı Kullanarak Mobil Cihazımdan Kaybolan Verileri Kurtarabilir Miyim?

Tabii ki! Veri kurtarma konusunda uzman iSkysoft Toolbox’ın yardımıyla, Android ve iOS cihazlarından yanlış yerleştirilmiş veya silinmiş kişileri, mesajları, dosyaları ve daha fazlasını kolayca kurtarabilirsiniz. bağlantılarını ve fotoğraflarını aktarmaları bile gerekmez. (Android veya Akıllı Telefon), şu anda erişilebilen bir mobil cihaza herhangi bir şeyi indirmenin tartışmasız en kolay yoludur ve kullanıcıların masaüstleri arasında hemen hemen her şeyi aktarmalarını sağlar.

Veriler, bir iPhone’da bilgilerin çeşitli nedenlerle daha kolay kaybolduğunu gösteriyor. Güvenilir ve aynı zamanda yetenekli olmak günlük yaşamda faydalı olabilir. Bir akıllı telefon, çeşitli durumlarda kaybolan veya hasar gören verileri kurtarabilir. Sadece birkaç tuşa basarak Blackberry’nizde yanlışlıkla silmenizi sağlar. İşte doğrulanmış birkaç tane daha. Çalışma, Samsung hakkındaki bilginizi çeşitli nedenlerle kaybetme olasılığınızın daha yüksek olduğunu gösteriyor. Gelişmiş bir mobil kurtarma aracı, günlük işler için oldukça yardımcı olabilir. iSkysoft Toolbox Torrent akıllı telefon, çeşitli durumlarda bozuk verileri onarabilir.

iSkysoft Toolbox 7.0.1 Crack + Keygen 2024

Araştırmalar, iPhone bilgilerinin hızla unutulmasının birkaç nedeni olduğunu gösteriyor. Yetenekli ancak güvenilir mobil kurtarma araçlarıyla günlük hayatınızda fayda sağlayacaksınız. Akıllı telefonlar, çeşitli durumlarda kaybolan veya hasar gören verileri alabilir. iSkysoft Toolbox Crack Download şekilde, Blackberry’nizden yanlışlıkla sildiğiniz her şeyi birkaç tıklamayla kolayca alabilirsiniz. Bunlar doğrulanmış birkaç tane daha. İnsanların Samsung’u çeşitli nedenlerle çabucak unuttuğuna dair kanıtlar var. Günlük işler için sofistike bir mobil kurtarma aracı çok kullanışlıdır. Hasarlı veriler çeşitli durumlarda akıllı telefonlar tarafından kurtarılabilir.

Aşağıdaki ifadelerin tümü doğrulandı: İletişim bilgilerini sağlayın, Word belgelerinde metin mesajlarını çevirin ve yayınlayın, cep telefonlarından veri içe aktarın, tarama geçmişlerini güncelleyin, web tarayıcılarına yer işareti koyun ve görsel içeriği analiz edin ve kurtarın iBackup Manager’ın ücretsiz sürümüne dahil edilmiştir. Kaybolan verileri kurtarmak için her web sitesini seçmek ve ayıklamak için, birçok iPhone bekleme çıkarma uygulaması bir dizi artımlı iTunes yedeklemesi kullanır.

iSkysoft Toolbox 7.0.1 Crack + Serial Key Ücretsiz Indir 2024

Iskysoft Toolbox’ın Temel Özellikleri:

 • Bilgisayarlar ve akıllı telefonlar arasında veri aktarımı için tek durak!
 • Akıllı Telefonunuz ve tabletinizle fotoğraf, müzik, film, kısa mesaj ve konuşma alışverişi yapabilirsiniz.
 • Görüntüleri, sesleri ve videoları — muhtemelen demetler halinde entegre edin, aktarın ve kaldırın. Android akıllı telefonunuzdan medya varlıklarını tercih ettiğiniz şarkılara aktarın.
 • Üç tür dosya sıklıkla kullanılır. Her alt dizinde, bu araştırma dosyasının uygulaması, dizinin herhangi bir özel ekipmanla ilgili olup olmadığını gösterir.
 • Manifesto. Liste, iTunes tarafından onaylandığı üzere, birim, izinler ve benzersiz elektronik imzalar gibi verileri içeren yukarıda belirtilen dosyaların şifrelenmemiş bir görev bildirimi derlemesi gibi görünüyor.
 • Tüm bu ek sponsorlu ayrıntıların traktör römorku temsilleri, depolama uzantısındaki birden çok resim kopyası arasında dağıtılır.
 • Bilgisayarlar arasında veri iletiminin kullanımı kolaydır ve çok etkilidir!..
 • Diğer şeylerin yanı sıra fotoğraf, eğlence, diyalog ve sohbet bilgileri göndermek de mümkündür. Blackberry ve iPhone 13 her ikisi de uyumludur.
 • Mevcut üç mod aşağıdaki gibidir: her paylaşılan klasör ve Yazılım dosyası yüklendiğinde, kategorinin hangi ekipmanla ilişkili olduğu netleşir.
 • Manifesto. plist, boyut, haklar vb. Ayrıntıları içeren, kısa sürede doğrulanan içeriklerin yoğunlaştırılmış bir beyanı gibi görünmektedir.
 • Birçok sistem yedeklemesinde onaylanan bilgilerin bir kısmı, mdBackup tarafından neredeyse tam kapasiteye genişletildi.

Yenilikler Iskysoft Araç Kutusu?

 • Tüm yaygın video dosyası türlerinde kaybolan veya silinen videoları alın.
 • Patentli teknoloji sayesinde video dosyaları kaliteden ödün vermeden çok sayıda formatta kurtarılabilir.
 • tüm büyük kamera markalarından (DSLR’ler, dijital kameralar, dronlar ve daha fazlası) videoları çeşitli biçimlerde kurtarır.
 • Bozuk video dosyalarını geri yükleyin.
 • Bozuk video dosyaları, Recoverit – Bozuk Video Onarımı ile hızlı ve başarılı bir şekilde onarılabilir.
 • İki onarım modu mevcuttur: farklı video onarım taleplerini karşılayabilen ve kaliteyi artırabilen hızlı ve gelişmiş.
 • FLV, AVI, MTS, MKV, M2TS, 3GP ve MOV dahil olmak üzere çeşitli video formatlarını düzeltin.
 • Videoları Toplu Olarak Düzeltin: Aynı anda birkaç hasarlı videoyu düzeltin.

Sistem Gereksinimleri Iskysoft Toolbox:

 • İşletim sistemi: Windows Vista/7/8/10
 • RAM: En az 512 MB.
 • HHD alanı: en az 100 MB.
 • İŞLEMCİ: 2 MHz veya daha hızlı.

Nasıl Kurulur?

 • Programı indirdikten sonra kurulum dosyasını başlatın.
 • Devam etmek için “Kabul Ediyorum” a basın.
 • Kurulum yöntemini seçtikten sonra “İleri” ye tıklayın.
 • Yeni bir kurulum klasörü seçtikten sonra “İleri” yi seçin.”
 • Yüklemeye başlamak için bileşenleri seçin ve Yükle’yi tıklatın.
 • Ayarlama işlemini tamamlamak için Kapat’ı tıklatın.
 • Tamamlandı! İyi eğlenceler.

Ayna

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir