ImageGlass 8.10.9.2 Crack + Free Download Windows Için

ImageGlass 8.10.9.2 Crack With Full Activated Tam Versiyon

ImageGlass 8.10.9.2 Crack + Free Download Windows Için

ImageGlass Crack ücretsiz bir resim görüntüleyici işlevi gören bir açık kaynaklı yazılım parçasıdır kullanıcıları, birincisi estetik açıdan hoş bir arayüz olan ve aynı zamanda kullanımı kolay ve nazik olan birçok avantajına dikkat çekmekte hızlıdır. Yazılım, kullanıcıların fotoğrafları animasyonlu GIF dosyaları ve saydam PNG görüntüleri gibi çeşitli popüler biçimlerde incelemelerini sağlayan ve ayrıca kullanıcıların kendi fotoğraflarını görüntülemelerine yardımcı olan bir araçtır.

Fotoğraf Görüntüleyicinin Windows işletim sistemindeki yerini, özellikle Fotoğraf Görüntüleyicide PNG ve GIF görüntülerini göstermede sorun yaşayabilecek yüklemeleri değiştirmek için tasarlanmıştır. ImageGlass Free Download, Windows PC’ler için hafif, uyarlanabilir ve ücretsiz bir resim görüntüleme yazılımıdır. Yazılım sürekli olarak yeni geliştirmeler, yeni özellikler ve hata düzeltmeleriyle güncellenmektedir, bu nedenle her yeni sürüm bir öncekinden daha iyidir. PC için, sadeliğine rağmen, bu kadar hafif olmanın getirdiği artan hızdan yararlanan bir başka açık kaynaklı temel resim görüntüleyicidir.

Imageclass Doğrulaması Nedir?

Temel olarak, görüntü doğrulaması, karmaşık algoritmaların uygulanması ve makine öğrenimi yoluyla bir görüntünün geçerliliğini belirlemeyi gerektirir. Bu prosedür, farklı dijital platformlarda gördüğümüz fotoğrafların özgün ve değiştirilmemiş olmasını garanti etmek için esastır. Bu yeni formatları okuyabilmeniz için bazı bağımlı yazılımlar yüklemeniz gerekebilir. Yazılım, görüntülediğiniz görüntüyü düzenlemeniz için size basit bir komut vermekten gurur duyar. Yazılım yalnızca fotoğraflar için görüntüleyici görevi görür. Ctrl ve E tuşlarına aynı anda bastığınızda, program o kısayola bağlı uygulamayı başlatır. Ayarlar iletişim kutusunda, bağlı olan uygulamayı hızlı bir şekilde değiştirme olanağına sahipsiniz.

ImageGlass Portable, fotoğrafları hem inanılmaz derecede esnek hem de kullanımı çok kolay bir yakınlaştırma modunda görmeyi mümkün kılan bir yazılımdır. Giriş gerekli, mütevazı bir kapasiteye, hızlı bir görüntü tarayıcısına, çeşitli görüntü formatları arasında ileri geri geçiş yapma yeteneğine, fotoğrafları sosyal ağlara yükleme yeteneğine ve onu diğer ürünlerden ayıran diğer birçok özelliğe sahiptir yazılımını kullanıyorsanız, aynı Yakınlaştırma oranını korurken görüntü serisini görüntüleyebilirsiniz. Bu program Windows kullanıcıları için önerilir ve buradan indirilebilir. Uygulama en popüler görüntü dosyası formatlarıyla uyumludur.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: EarthView Crack Activation Key Ücretsiz Indir

ImageGlass Free Download For Windows 10 kullanıcılar bu uzantı listesini basit bir şekilde kişiselleştirme olanağına sahiptir. Masaüstü 64 bit için, normal görevlerinize devam ederken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir dizi yerleşik kısayol tuşu ile birlikte gelir. Bu, internete bağlı olmadığınız sürece bilgisayarda okunacak tüm hikayeleri indirmek istemeniz durumunda yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, her görüntüyü görüntülenirken kopyalayan yazılım, görüntü yolunun bir kopyasını oluşturur. Bu aracı kullanırsanız, aynı Yakınlaştırma oranına sahip fotoğraf serilerinde gezinebilirsiniz kullanıcılarına, görüntüleri hem çok yönlü hem de anlaşılır bir yakınlaştırma modunda görüntüleme olanağı verilir.

ImageGlass 8.10.9.2 Crack + Free Download Windows Için

 

Görüntü Camının Temel Özellikleri:

 • Artık dosyaları çok hızlı bir şekilde yükleyebilen dizine dosyaların yüklenme hızını artırın;
 • Ek olarak, program dosyaların simge görüntüsünün genel kalitesini artırır;
 • GIF görüntülerini görüntülemenin en iyi yolu bu olmasa da, içerik menüsünü kullanarak bunlardan tek tek kareler çıkarabilirsiniz.
 • Görüntüyü bütünüyle görüntüleyin veya sığdır modunu kullanın;
 • Bu sürümdeki yakınlaştırma özelliğinin varlığı, sözüyle bağdaşmaz. Fareyi kaydırarak veya klavyenizdeki kısayolları kullanarak yakınlaştırabilirsiniz; Fotoğraflar birçok kişi tarafından slayt gösterisi olarak görüntülenir; Ancak, artık hareketli bir slayt gösterisini görüntülerken görüntüleri özelleştirebilirsiniz;
 • Küçük bir geliştirme, ancak aynı zamanda görüntüleme sürenizi kesintiye uğratmamak için görüntü dosyalarının bozulması durumunda bir resim uyarısı gösteren uygulamadır;
 • En son sürüm, kullanıcıların ımageglass’taki görüntüleri daha hızlı görüntülemelerine olanak tanıyan bir Windows eylemleri bağlam menüsü içeriyordu;
 • Image Glass ayrıca en yaygın 14 format için uyumluluğa sahiptir ve onu Windows’ta varsayılan görüntüleyici yapma seçeneğiniz vardır.
 • Ortak klavye kısayollarıyla entegre olan Windows resim görüntüleyici kapatılabilir;

ImageGlass Full Version:

TREWY-IUOKS-DJFKN-MSZXC-NVGFD

YTRUE-IWOPE-IROUE-EIUWO-IQPPIR

ImageGlass Full Activated:

UGFDB-XCNMZ-MSDKZ-JHFGR-YFTRE

RDFER-ETRYR-TRFSW-ERFDW-REFDW

Sistem Gereksinimleri Imageclass:

 • Bilgisayarınız için Minimum Gereksinimler:
 • Windows 7 işletim sistemidir.
 • İşlemci Intel Pentium 4 veya benzer bir model olmalıdır.
 • RAM: 1 gigabayt
 • yükleme için 100 megabayt sabit disk alanı gerekir.
 • Ekranda 1024 x 768 piksel çözünürlük.

Nasıl Kurulur?

 • kurulum sihirbazına hoş geldiniz.
 • Lisans sözleşmesi.
 • Kurulum Türünü seçin.
 • Yüklemeye hazır.
 • Kurulum İmageclass.
 • Bitirmek

Ayna

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir