iDevice Manager Pro 11.1.1.0 Crack & Registration Key Unduhan Terbaru

Seri Anahtarlı iDevice Manager Pro Crack İndir Tam Sürüm

iDevice Manager Pro 11.1.1.0 Crack & Kayıt Anahtarı Geri Yükleme

iDevice Manager Pro Crack, Windows bilgisayarınızda iPhone ve iPad belgelerinizi yedeklemenizi ve AUDIO dosyalarından yeni zil sesleri oluşturmanızı sağlayan ücretsiz yazılıma yükseltmedir. WhatsApp bilgilerini iPhone’unuzdan Windows bilgisayarınıza görüntülemenin ve yedeklemenin akıllı bir yoludur. İPhone’unuzdaki bildirimlerle aynı şekilde çalışır, böylece ekli fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları görebilirsiniz. Yazılım, yerleşik bir müzik çalar ve zil sesleri çıkarma yöntemiyle birlikte gelir.

iPhone, iPad veya iPad Touch’ınızdaki yükleme işlemine doğrudan bakabileceksiniz ve ayrıca dosya biçimi hakkında endişelenmeden dosyaları USB yoluyla indirebileceksiniz. iDevice Manager Pro Serial Key, iPhone’unuzun önemli verilerini bilgisayarınıza hızlı ve kolay bir şekilde yedeklemenizi sağlayan harika bir yazılımdır. MP3 dosyalarınızı istediğiniz zil sesi biçimine kolayca dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz Sürümü Pro Sürüm olarak değiştirmek için yalnızca bir lisans anahtarına ihtiyacınız vardır. 

Idevice İşletim Sistemi Ios Nedir?

Bir iDevice, iOS işletim sistemini çalıştıran herhangi bir Apple mobil cihazıdır. iPhone, iPad ve iPod iDevice’lere örnek olarak verilebilir. Bazı durumlarda bu terim, Apple’ın iOS çalıştıran TV set üstü kutusunu da ifade edebilir. iWatch, iPhone, iPod ve iPod touch’a göz atın. iDevice Manager Activation Key birçok kişi tarafından sistem aracılığıyla iPad’lerini, iPhone’larını ve diğer Apple cihazlarını yönetmek için kullanılan iyi bilinen bir yazılım parçasıdır. Görüntüler, dosyalar ve müzik, video ve telefon numaraları gibi diğer şeyler dahil olmak üzere belgeleri gönderme ve alma işlemi. Bu cihazın kullanıcısı, onları güvende tutmak için hava sisteminden kağıtlara, resimlere ve dosyalara erişebilir. 

Tüm IOS cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Kişilerinizi, resimlerinizi, mesajlarınızı, WhatsApp sohbetlerinizi ve diğer şeyleri tek bir tıklamayla yedekleyebilirsiniz. iDevice Manager Pro Mac, Windows’ta iyi bilinen iTunes sistemi tarafından sunulan bazı işlevleri değiştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış bir tür iTunes değiştirme programıdır. Kurulduktan sonra, mağazanızı her zaman doğrudan arayabilirsiniz. iPhone ve iPad’in nasıl çalıştığını öğrenmek de dahil olmak üzere istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu arada, bas-çek ve SLR kameralarla nasıl karşılaştırıldıklarını görmek için 12 megapikselden daha yüksek cep telefonu kameralarına bakın.

iDevice Manager Pro 11.1.1.0 Crack & Kayıt Anahtarı Geri Yükleme

iDevice Manager Pro Ücretsiz İndirmenin Yeni Temel Özellikleri

 • kağıtlarınızı, dosyalarınızı, resimlerinizi ve filmlerinizi iPhone’unuzdan bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz.
 • Bu uygulama ile iPhone’unuzda görünmeyen tüm kağıtları alabilirsiniz.
 • iPhone’unuzdaki MP3 şarkılarını seslere dönüştürmenizi sağlar.
 • Bazı kağıtlar yanlışlıkla alındıysa bunları kolayca geri alabilirsiniz.
 • Kullanımı kolaydır ve çalışmak için basit bir yere sahiptir.
 • Birçok dilde bulunabilir.
 • Bilgileri iPhone’dan sisteme ve sistemden iPhone’a taşımak kolaydır.
 • Aktarımla ilgili tüm dosya ve evrakları uzun süre saklayın.
 • SMS ve Whatsapp’ınızı yedeklemek için yöntemi kullanabilirsiniz.

Nasıl Crack Yapılır?

 • Eğer iDevice manager pro crack kullanıyorsanız öncelikle bu programın eski versiyonundan kurtulmalısınız.
 • Şimdi, web sitesine veya verilen bağlantıya gidin ve bu yazılımın en son sürümünü edinin.
 • İndirme tamamlandığında, dosyaları ayıklayın ve ardından yazılımı çalıştırın.
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açmayın.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra talimatları okuyun.
 • Artık uygulamayı çalıştırabilir ve onunla eğlenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir