Hard Disk Sentinel Pro 6.10.6 Crack + Registration Key Bedava Indir

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.6 Crack With Serial Key Bedava Indir

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.6 Crack + Registration Key Bedava Indir

Sabit Disk Sentinel Pro Crack, bilgisayar sabit disklerinin sağlığını ve performansını izleyen ve analiz eden bir yazılım parçasıdır, endişelerine karşı son derece hassas hale getirir, bu nedenle ciddi hasar veya veri kaybını önlemek için etkili bir şekilde kullanılabilir. Bu göz ardı edilemez ve H.D.S. adlı bir uygulama şirketi bir arıza veya ayrıntı kaybına neden olabilir. Bu, önemli ve pratik bilgileri yedekleme fırsatı sunar.

Hard Disk Sentinel Pro Patch uygulamanın birincil amacı, SSD’ler ve sabit sürücülerle ortaya çıkabilecek sorunları bulmak, tanımlamak ve çözmektir. Mevcut olabilecek sorunları belirlemek için diskin durumunu incelemekle başlar. Yeşil, sarı ve kırmızı renkler, sezgisel kullanıcı arabirimi öğeleri tarafından bilgi sunmak ve sorunun ciddiyetini belirtmek için kullanılır. Kullanıcı, içeriğe duyarlı yardım ve ayrıntılı metin açıklamaları kullanılarak özellikler ve ayarlar aracılığıyla yönlendirilir. Bu yazılım hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Hard Disk Sentinel Pro Full Download program, dahili sabit disk sorunlarını çözmek için harici sabit diskleri de öngörebilir. Uygulamanın ana penceresi tüm bilgileri içerir. Daha sonra, disk önemli sorunlarla karşılaştığında, bu program HDD arızalarını ve veri kaybını önler. Daha sonra depolanan verilerin güvenliğini hissedebilirsiniz. Amaçları, sabit disk sürücüsü sorunlarını bulmak, test etmek, tanımlamak ve düzeltmenin yanı sıra SSD ve HDD sağlığını kaydetmek ve göstermektir.

Hard Disk Sentinel Pro Verilerinizi Nasıl Korur?

Veri güvenliği kalesini keşfedin! Sabit Disk Sentinel Pro yalnızca sabit sürücülerinizi yönetmez; Aynı zamanda onları kesin bir doğrulukla korur. Kritik verilerinizi dijital tehditlerden koruyan güvenlik katmanlarını keşfedin. Ayrıca, programın tamamı kısayol tuşlarını, alarmları, mesaj ayarlarını, disk kontrollerini ve hatta sabit disk sıcaklık sinyallerinin sistem tepsisinde görünme şeklini özelleştirmenize olanak tanıyan kapsamlı bir yapılandırma menüsüne sahiptir.

Hard Disk Sentinel Pro Activator Free Download sürücüler ve sabit sürücülerle ilgili tüm akıllı verileri, sıcaklığı ve sağlığı izler. Ek olarak, olası sabit disk sorunlarını ve azalan performansı tespit etmek için standart olarak kullanılabilen sürücü aktarım hızının gerçek zamanlı analizini sağlar. paha biçilmez ve önemli verileri yedeklemenizi sağlar. Arıza, bulaşma veya yanlışlıkla silinme nedeniyle veri kaybına karşı korunmak için Professional Edition, hem zamanlanmış hem de otomatik (sorunlu) yedekleme seçeneklerini içerir.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: MyFlipbook Pro Crack Keygen Bedava Indir

Hard Disk Sentinel Pro Keygen dizi sorunu çözmenize ve performansı artırmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir HDD optimizasyonu ve performans izleme aracıdır. Tüm kullanıcılar için sabit sürücüyü iyi durumda tutmak büyük bir endişe kaynağıdır. Hasarı ve veri kaybını önlemek için disk sıcaklıklarına göz kulak olur. Değerli bilgileri kaybetmeye son derece duyarlıdır ve yanlış kurulum veri kaybına neden olduğunda kullanıcılar sıklıkla depolama hatası sorunları yaşar. Bu sorunların çoğu tipik olarak bilgisayar kullanırken ortaya çıktığından, bunlar için uygun hazırlıklar yapılmalıdır.

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.6 Crack + Registration Key Bedava Indir

Sabit Disk Sentinel Pro’nun Temel Özellikleri:

kullanıcı dostu arayüz

 • Uygulamanın ana penceresi tüm bilgileri içerir. Tüm sabit sürücülere, bölümlere ve diğer bilgilere kolay gezinme, hızlı kontrollerle mümkün olur. Yeşil, sarı ve kırmızı renkler, sezgisel kullanıcı arabirimi öğeleri tarafından bilgileri göstermek ve sorunun ciddiyetini belirtmek için kullanılır. Kullanıcılar, içeriğe duyarlı yardım ve ayrıntılı metin açıklamaları yardımıyla özelliklerde ve seçeneklerde gezinebilir.

Sabit Disk Yönetimi

 • Sabit sürücü performansını ve veri güvenliğini en iyi duruma getirmek için, sabit sürücünün serbest düşüş kontrol hassasiyetini ve gelişmiş güç yönetimi düzeyini değiştirin.

Onarmak

 • Verileri dosya aktarım protokolü (FTP) veya hatta e-posta, LAN sunucusu veya yerel bilgisayar aracılığıyla uzak bir sunucuya yedekleme gibi birçok farklı otomatik yedekleme seçeneği mevcuttur. Üçüncü taraf programları kullanarak CD ve DVD yazabilir ve arşiv oluşturabilirsiniz. Ağdaki uzak bilgisayarların güç durumları, Sabit Disk Sentinel Pro Yaması tarafından yapılandırılabilir ve bu da yedekleme sunucuları gibi bu makinelerin otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar.

API Geliştirici Arayüzü

 • Yazılımdan, API aracılığıyla tanımlanan sabit disk hakkında ayrıntılı bilgi vermesi istenebilir. Bu, üçüncü taraf yazılımların sabit diskte bulunan sıcaklık ve sağlık verileri gibi her veri parçasını kaydetmesine, görüntülemesine veya işlemesine olanak tanır.

Uzaktan Gözlem

 • Sabit Disk Sentinel Pro Beta Etkinleştirme Anahtarının uzaktan izleme özellikleri dikkate değerdir. PDA veya cep telefonu gibi bir mobil cihazdan sabit disk durumunu uzaktan kontrol etmek için bir web tarayıcısı kullanılabilir.

Hızlı S.M.A.R.T. Değerlendirme

 • Sabit sürücülerin durumunu ve sıcaklığını belirlemek için, Sabit Disk Sentinel Pro 6.10.6b Beta Seri Numarası çoğu USB sabit sürücü, SSD ve hibrit sürücünün (SSHD) yanı sıra tüm IDE, Seri ATA, NVMe, SCSI ve SAS sabit sürücülerine bağlanabilir. Uzun bir sabit disk taraması beklemenize gerek yoktur – uygulamayı çalıştırır çalıştırmaz sabit disk durumu gösterilir.

Sabit Disk Donanım ve Yazılım Testleri

 • Donanım sabit diskinin kendi kendine testi, Sabit Disk Sentinel Full Cracked ile başlatılabilir. Sabit sürücü bileşenlerini incelemek için dahili donanım yöntemi kullanıldığından (örneğin kafa, servo, dahili arabellek, kısaca kendi kendine test), bu test herhangi bir sabit sürücü arızasını hızlı bir şekilde tespit etmek için kullanılabilir.

Gürültüyü Kontrol Edin

 • Sabit sürücü gürültüsünün yanı sıra sıcaklık ve zaman performansını ölçmek için bir test arayın. Eski test, daha fazla soğutmanın gerekli olup olmadığını görmek için oldukça kapsamlı ve titiz bir tahrik gerilimi testi olarak kullanılabilir.

Geliştirilmiş Sabit Disk İncelemeleri

 • Yüzey Testi: Bu, herhangi bir sorunu tanımlamak ve çözmek için sabit sürücünün yüzeyini incelemek için kullanılan kapsamlı bir sabit sürücü test tekniğidir. Yüzey sıfırlandığında tüm sektörler varsayılan fabrika durumuna döndürülür. Hafıza kartlarınızın, USB aygıtlarınızın, Ssd’lerinizin ve sabit sürücülerinizin durumunu kontrol etmek için çeşitli tahribatlı ve tahribatsız testler yapabilirsiniz.

Kayıt

 • Veri güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için Hard Disc Sentinel, tüm SMART düzeylerindeki tüm bozulmaları günlüğe kaydeder ve bu gibi durumlarda uyarı endişeleri doğurur. Örneğin, sabit sürücünüzde herhangi bir yeni hatalı sektör tespit edilirse size bilgi verilecektir.

Uyarıyor

 • Sabit Disk Sentinel Tam Sürüm İndirmesinde farklı sorunlar için birden fazla uyarı vardır. Sesli alarm çalabilir, ağ mesajlarını iletebilir, e-posta gönderebilir (SMS ağ geçidine bir e-posta yoluyla veya mobil cihazınızda bir SMS uyarısı olarak) ve daha fazlasını yapabilir. Bir sorun olması durumunda, bir dizi işlevi yerine getirebilir (otomatik panik yedekleme veya önceden ayarlanmış bir harici program gibi).

Kapat

 • sabit diskin arızalanması, çok ısınması veya kullanıcının sağlığının bozulması durumunda bilgisayarı kapatma seçeneği sunar. Ek veri kaybını durdurmak için bu seçenek diğer uyarılarla birlikte kullanılabilir.

HDD Özellikleri

 • düzeltme numarası, arabellek boyutu ve özellik kümesi de dahil olmak üzere her sabit disk bilgisini bulur ve gösterir. Ek olarak, şu anda mevcut olan maksimum aktarım yöntemleri gösterilmektedir.

Windows Gezgini’ndeki Sabit Sürücünün Durumu

 • Windows Gezgini’nde veya diğer uygulamalarda kullanılan alanı ve geçerli durum durumunu görüntüleyerek her bölüm için ne kadar alan kullanıldığını ve sabit sürücünün durumunu her zaman görebilirsiniz.

Talep üzerine Detaylar

 • Sabit sürücünün durumu ve sıcaklığı sistem tepsisinde gösterilir ve bir kenar çubuğu aracında (Windows Vista veya sonraki işletim sistemlerinde), masaüstünde veya küçük bir durum penceresinde görüntülenebilir. Tüm sürücülerin ortalama ve maksimum sıcaklıkları kaydedilir ve istatistiksel analiz için bu veriler grafik olarak gösterilir.

Sabit Sürücünün Çalışması

 • sabit sürücüden ne kadar veri okunduğunu veya yazıldığını izler. şu an itibariyle okuma ve yazma aktarım hızlarını gösterir ve belirli bir sabit disk için mümkün olan en yüksek teorik aktarım hızını hesaplar.

Sabit diski bölümleme

 • her gerçek sabit diskin türünü, kullanımını ve bölümlemesini görüntüleyerek asla alanınızın tükenmemesini sağlar. Bu veriler Hard Disc Sentinel Pro 6.10.6b Beta Aktivatörü tarafından uyarı / durum mesajı olarak otomatik olarak gönderilir.

Akustiğin Kontrolü

 • IDE ve S-ATA sabit disklerine ses seviyelerini ayarlama seçeneği sunar. Bu, performansı artırmak veya sabit disk gürültüsünü azaltmak için yapılabilir. Türünün tek örneği özellik: USB kutunuzda onu destekleyen USB-ATA konektör yongalarından biri varsa, harici USB sabit sürücünün ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Saat Uyumu

 • PC saatini atom saati ile senkronize etmek için NTP (Ağ Zaman Protokolü) kullanma seçeneği sunar.

Geliştirmeler

 • Sabit Disk Sentinel Pro Keygen daha iyi olmaya devam ediyor. Yakında daha fazla özelliğe erişilebilir olacak.

Ne Var Ne Yok Sabit Disk Sentinel Pro?

 • her sabit sürücü bileşenini tam olarak destekleyen ve yöneten inanılmaz derecede akıllı bir program.
 • Herhangi bir sabit disk depolama alanıyla ilgili hataları ve sorunları inceleme ve yönetme yeteneği.
 • Bu arayüzün tüm kullanıcılar için kullanımı kolaydır ve talimatları görüntüleyebilirsiniz.
 • Bu program, ilgili tüm bileşenler hakkında rehberlik içeren depolama için kapsamlı bir rapor oluşturur.
 • Burada, tüm verileri internet bağlantısı üzerinden kaydeden bir yedekleme çözümüne sahip olmak çok önemlidir.
 • Her türlü sabit disk devralabilir ve desteğiyle rutin kontroller yapabilir.
 • Depolama ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, durumla ilgili uyarılar ve uyarılar oluşturarak kullanıcıları herhangi bir soruna karşı uyaracaktır.

Sistem Gereksinimleri Sabit Disk Sentinel Pro:

 • Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10/11
 • Bellek (RAM): En az 512 MB gerekir.
 • Sabit Disk Alanı gerektirir: 70 MB kullanılabilir alan.
 • İşlemci: Pentium 4 veya üzeri Intel.

Nasıl Kurulur?

 • Sabit Disk Sentinel Tam Sürüm Ücretsiz indir
 • Dosyalar daha sonra en son Winrar kullanılarak ayıklanmalıdır.
 • Ardından kurulum işlemine başlayın.
 • Verilen kılavuz metnine uyun.
 • İyi eğlenceler kardeşim!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir