GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack & Serial Key En Son 2024’ü İndirin

GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack & Full Activated İçin Sürüm indir Pc

GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack & Serial Key En Son 2024'ü İndirin

GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack çeşitli çıkarılabilir sürücüleri koruyan gelişmiş ve uzman bir programdır. Günümüz dünyasında, flash bellek, bellek kartları, harici sabit diskler ve diğer benzer öğeler gibi cihazların artan yaygınlığı, bilgisayar sistemlerinde virüs bulaşma olasılığını önemli ölçüde artırdı ve bu da büyük bir endişeye neden oldu. Bu, herhangi bir kullanıcının bilgisayarınızdan veri kaldırmasını önleyecektir. Bu uygulamanın sistem verilerine erişimi kısıtlayan bir diğer özelliği de, kullanıcı bir CD’ye veya DVD’ye veri aktarmak istediğinde CD ve DVD yazıcıları devre dışı bırakmasıdır.

Bu özellik, sistem verilerine erişimi engelleyen bir özelliktir. Bu yazılım, bilgisayar sisteminde depolanan bilgilerin mümkün olan her şekilde korunmasını garanti eder. Ayrıca Chrome, Firefox, Opera gibi web tarayıcılarının ve hatta url’lerin kullanımını engelleyerek veri iletimini engelleyebilirsiniz. Bu konumdan edinilebilir ve en son sürümü GiliSoft USB Kilidi Activation Keytüm sürüm artık Startcrack web sitemizden indirilebilir. Ayrıca, e-posta hesabınıza erişmek için e-posta hesabınız hakkında bilgi sağlama seçeneğiniz de vardır.

(GiliSoft USB Kilidi Download For Pc, verilerinizin çoğaltılmasını veya CD / DVD sürücüleri, harici sürücüler, USB sürücüler ve diğer taşınabilir depolama aygıtları gibi diğer taşınabilir aygıtlara yayılmasını engelleyebilecek veri sızıntılarını kapatmak için kullanılan bir çözümdür. öğretilmesi gereken kod sağlanmalıdır. size ait olmayan tüm bu cihazları ve dönüşleri engelleyebileceksiniz. Diğer kullanıcıların yazılıma erişme, ayarlarını değiştirme veya yok etme olasılığını ortadan kaldıran bir şifre koruma mekanizması ile donatılmıştır.

Ayrıca indirebilirsiniz: Gilisoft Usb Lock Crack

GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack Plus Mac Ömür Boyu Ücretsiz indir

GiliSoft USB Kilidi Product Key, diğer kullanıcıların USB flash sürücüler, DVD’ler, CD’ler, disketler, web siteleri, yardımcı programlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli aygıtlara ve içeriklere erişimini kısıtlamanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir yazılım parçasıdır. USB diskler, DVD’ler ve Cd’lerin yanı sıra disket sürücülerdeki okuma ve yazma işlemlerini devre dışı bırakma yeteneğiniz bu engelleme modları yardımıyla gerçekleştirilebilir. StartCrack web sitesindeki bu gönderide, sizin için USB bağlantı noktalarını engellemenizi sağlayan yeni bir araç geliştirdik.

GiliSoft USB Kilidi Mac kullanımı sayesinde kullanıcı tarafından tanımlanan web sitelerine erişimi kısıtlamak mümkündür. WL dosyalarından URL içeren listeleri içe aktarmak ve ardından bu listeleri aynı dosya biçimine dışa aktarmak mümkündür. Bu, diğer kullanıcıların IP adreslerini değiştirmelerini yasaklayacak ve ayrıca ağ bağdaştırıcısını devre dışı bırakacaktır. Uygulama, başka hiçbir kullanıcının programın ayarlarına erişememesini, bunları düzenleyememesini veya bilgisayarından kaldıramamasını sağlayan bir parola güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca, şifrenizi unutursanız, burada e-posta hesabınızla ilgili belirli bilgileri sağlama seçeneğiniz vardır.

İnsanlar da beğenebilir: Gilisoft Exe Lock Crack

GiliSoft USB Lock 12.4.1 Crack & Serial Key En Son 2024'ü İndirin

‘Nin Temel Özellikleri GiliSoft USB Kilidi License Key:

 • Hem USB disklerden okumak hem de USB disklere yazmak yasaklanmalıdır. USB Kilidi özelliği, özel olarak yetkilendirilmediği sürece her türlü USB sürücüsünün bilgisayarınıza erişmesini engeller.
 • Alternatif olarak, DVD / CD yazıcısını salt okunur moda çevirebilir ve DVD / Cd’lerden okumayı devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Sürücü harfleri atamak ve disk hub’ları, bölmeler, birleşik girişler veya CD / DVD sürücüleri tarafından erişilen tüm diskleri engellemek de bu uygulamanın özellikleridir.
 • Belirli web sitelerine erişim konusunda bir kısıtlama vardır. Bu yazılımın yardımıyla, Internet Explorer’ın görmek istemediğiniz web sitelerini görüntülemesini engelleyebileceksiniz.
 • Internet Explorer, Outlook, AOL, AIM ve diğerleri dahil hiçbir programın çalışmasına izin verilmediğinden emin olun.
 • İsterseniz kontrol paneli yalnızca bir tuşla kilitlenebilir.
 • Bilgisayarı etkin ve çalışır durumda tutun ve yalnızca kilitlemeyi ve erişimi engellemeyi seçtiğiniz programlara erişimi kısıtlayın.
 • Sizden kilitlenen tüm uygulamaların mevcut durumunu görüntüleyen kullanıcı dostu arayüz sayesinde kilitlenen tüm programları kolayca tıklayıp kilidini açabilirsiniz.
 • Çıkarılabilir medya aygıtlarında (CD’ler, DVD’ler, disketler, flash bellek ve USB sürücüler dahil) veri okuma ve yazma yeteneği bu program yardımıyla kısıtlanabilir.

Yenilikler GiliSoft USB Kilidi Torrent?

 • Hırsızlık, korsanlık, yasa dışı dağıtım ve verilerin kopyalanması, programın her türlü yetkisiz depolama aygıtını engelleme yeteneği nedeniyle durdurulur.
 • USB sürücülere ve benzeri depolama aygıtlarına sızan veriler, hangi aygıtların bilgisayarınıza erişimi olduğunu kontrol ederek ve size ait olmayan diğer tüm yasa dışı aygıtları engelleyerek önlenebilir.
 • Bilgisayarınızda sakladığınız bilgileri bir USB kilidi takarak koruyabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10’un tümü desteklenen işletim sistemleridir.
 • 1 GB rasgele erişim belleği (RAM) kurulu olmalıdır.
 • Sabit sürücünüzdeki minimum boş alan miktarı 30 mb’dir.
 • Intel Pentium 4 veya daha yeni bir işlemci gereklidir.

GiliSoft USB Lock Crack Nasıl Kurulur?

 • Başlamak için en son sürümü edinin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu önceki sürüme uygulamak onu silecektir.
 • Virüs Korumasının devre dışı bırakılması gerektiğini unutmayın.
 • Arşivi açtıktan sonra kurulumu başlatın (bunu yapmak için Winrar’ı kullandım).
 • Kurulumu çalıştırın ve programdan çıkın.
 • Bir seri anahtar oluşturarak yazılımı etkinleştirmek için keygen’i kullanın.
 • Tüm bunları yaptıktan sonra GiliSoft USB Lock’un (2024) en yeni sürümüyle eğlenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir