GiliSoft Exe Lock 15.7.6 Crack + Keygen Son Sürüm İndir 2023

GiliSoft Exe Lock Crack With License Key Ücretsiz Tam Etkinleştirilmiş
GiliSoft Exe Lock 15.7.6 Crack + Keygen Son Sürüm İndir 2023

GiliSoft File Lock Pro Crack, siber güvenlik avukatları için küçük ama kullanışlı bir yazılım parçası gibi görünüyor. Ziyaretçiler bunu resim ve video gibi farklı türdeki bilgi dosyalarına giriş yapmak için kullanabilirler. Microsoft işletim sisteminin şifrelemesi tarafından gizlenirler. Bahsi geçen araç, tüketici mahremiyetinin düzeyi konusunda endişe duyan tüketiciler için en iyi seçim gibi görünüyor. GiliSoft Klasör Şifreleme, verilerinin gizliliğini tamamen korur. Bahsedilen taşınabilir ancak güvenilir programlama programı Folder Deadbolt Professional ile herkes gizli bilgileri güvence altına alabilir. Bu ürünün kullanıcıları bilgileri bulabilir ve başkalarının bu bilgilere erişmesini veya görüntülemesini engelleyebilir.

Seçenekleri yapılandırarak, etki alanı denetleyicilerine verilen izinleri kısıtlayabildiği görülmektedir. Kriptografik ve taşınabilir şifreleme Kayıtların ve dizinlerin en son yinelemelerini güvence altına almak için gelişmiş şifreleme şifreleme algoritmaları kullanın. GiliSoft Exe Lock Activation Key verileri yok eder ve sürücüyü siler. şirket bilgilerini ortadan kaldırmak için güvenilir bir araç. Boş RAM’i temizlemek için düşürücü bir mekanizma kullanan yerleşik bir disk temizleyiciye sahiptir. Kullanıcılar bazı belgeleri şifreleyemiyor gibi görünüyor. Bu sınırlamalar dizisi insanların sınıflandırılmasına izin verir.

Bir klasöre şifre koyabilir miyim?

Açmak için klasörü sağ tıklayın. Menüden Özellikler’i seçin. Açılan sonraki pencerede Genel sekmesine tıklayın. Verileri korumak için “Gelişmiş” yazan düğmeye tıklayın ve ardından “İçeriği şifrele”ye tıklayın. Avukatlara teşekkürler. GiliSoft Exe Lock Download hızlı bir şekilde yükleyebilir ve işinizi daha güvenli ve emniyetli hale getirmeye adanmış en yeni araçların tümünü içeren yeni bir modüle erişmek için burada ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz . Güvenlik özelliklerini etkinleştirdiğinizde, akıllı araçlar sisteminizin güvenliğini sağlamak için çalışır ve ayrıca bilgisayarda saklanan her türlü veriyi ve depolamayı korumak için bir antivirüs görevi görür. 

Konum değiştiriciyi açıp bölge değiştirdiğinizde, GiliSoft Exe Lock Latest Version kara listeye alınmış sitelere o anda gezindiğiniz bölgede erişilebilmesi sorunu ortadan kalkar. Bu özelliğin belirli istemciler için benzersiz avantajları vardır ve IP adresinin ve konumunun değiştirilmesine izin verir. Periyodik olarak bilgisayar, kullanıcıları işlemleri konusunda bilgilendiren belirli uyarılar üretir. Bilgisayar korsanları bilgisayardan veri çalmaya çalıştığında bu uyarılar aynı zamanda özel bildirimler de oluşturur. Kontrol panelinin bu sürümünün kullanıcıları, çeşitli görevler için kullanıcı dostu bir arayüzde sunulan bilgilere kolaylıkla erişebilir. 

GiliSoft Exe Lock 15.7.6 Crack + Keygen Son Sürüm İndir 2023

En Son Ücretsiz İndir GiliSoft Exe Kilidi

 • Belge kategorilerini ve CD’lerini parolayla korumalarına olanak tanır.
 • Herkes, Aygıt Yöneticisi’ndeki komut istemini kullanarak kaydı veya dizini kilitleyebilir.
 • Önceden yapılandırılmış bir adrese erişimi olan herkes, kullanıcıların kimliklerini kaybettikten sonra kazanabilir.
 • Gizli bir şekilde gizlenmiş bir parola kullanıldığında bu ürün yüklenemez veya silinemez.
 • Yanlış parolanın birden fazla kez girilmesi durumunda önceden belirlenen e-posta adresine bildirim gönderilecek ve gizli bağlantı kapatılacaktır.
 • Belirli bir işletim sistemi veya programlayıcı durdurulabilir. Bu ürün, nesneleri gruplar halinde düzenleyebilir.
 • Kullanıcılar artık programlama sistemi sayesinde olayların tüm kapsamına ilişkin derinlemesine bir çalışmayı gözlemleyebiliyor.
 • Paylaşılan bir iş istasyonunda klasörler veya konumlar parolayla korunduğunda, herkes yazılabilir olan ancak bunları düzenleyemeyen, silemeyen veya yeniden düzenleyemeyen öğelere erişebilir (zaman damgasını gerçekten kaldırmak için).
 • Optik disk ve hatta parola yönetimi için bir alt dizin de dahil olmak üzere, sabit sürücüdeki herhangi bir öğe veya kategori elektronik olarak kaydedilebilir. Dolayısıyla yeni tanıtılan tüm belgeler çevrimiçi ortamda da tutulabilecek.
 • Bluetooth dizini, parola ve aslında kullanıcı parolası kullanılarak güvence altına alınabilir.
 • Kullanıcıların özel bilgilerini bilgisayarlarının sabit sürücüsünden gizlemelerine olanak tanır, böylece tüm programcılara, hatta Microsoft Live ortamında çalışanlara bile bir sabit sürücü (Flash stick) gibi görünür. Kullanıcıların kişisel bilgi toplamasına izin verilmez. Arama sonuçları belirli gizli belgeleri ortaya çıkarmayabilir.
  Belirli bir kategoriyle hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda çalışan çok sayıda güvenlik aracını içeren uygun sürüm.
 • Önemli veya güvenliğe duyarlı herhangi bir dosyanın kilitlenmesine olanak tanır; güçlü bir şifre önerilecektir veya kilit manuel olarak ayarlanabilir.

Ne var ne yok?

 • Kağıt öğütücüler artık şirket bilgilerini yok etmek için güvenilir, hızlı ve emniyetli bir araçtır.
 • Ek olarak, kullanılmayan depolama alanını ortadan kaldırmak için kötü eylemlerden yararlanan yerleşik bir disk kazıyıcıya sahiptir.
 • Gelişmiş şifreleme algoritmalarını kullanarak Serpiştirme veya Yükleyici kayıtlarını ve dizinlerini kodlayın. Otomatik güncelleyici klasörleri ve dosyaları bazı iş istasyonlarında açılabilir.
 • Microsoft, kullanıcıların yalnızca bir parola kullanarak bir alt dizine erişimi sınırlamasına olanak tanıyan yerleşik bir özelliğe sahip değildir.
 • GiliSoft Asset Locking Professional ile kısıtlamalar koyarak, herkes birçok bilgisayarın ağ oluşturma zenginliğini kısıtlayabilir.
 • Uygulama bir disk veya kapsayıcı üzerindeki alt klasörleri düzenlerken, yazarken veya başka şekilde değiştirirken bu ürün bunları izlemeye başlar.

Nasıl Kırılır?

 • Kayıt bilgilerini kullanarak GiliSoft File Lock Professional’ı indirerek başlayın.
 • Kullanıcılar, İndirme bağlantısını benzer nitelikteki bir yazılım kullanılarak silinebilir.
 • Uygulamanın şifresini çözmek için kullanım belgesindeki talimatları izleyin.
 • Talimatları tamamladıktan sonra yapılandırmayı çalıştırın.
 • uygulamayı yeniden başlatmadan önce bir işlemin tamamlanması bekleniyor.
 • Takdirle karşılamak!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir