ExifTool 12.87 Crack İle 2024 Download For Windows 10

ExifTool 12.87 Crack Download Ubuntu

ExifTool Crack, platformdan bağımsız bir Perl kitaplığı olmasının yanı sıra çeşitli dosya dizilerinde meta bilgileri okuyan, yazan ve düzenleyen bir komut satırı uygulamasıdır. EXIF, GPS, IPTC, XMP, JFIF, GeoTIFF, ICC Profili, Photoshop IRB, FlashPix, AFCP ve ID3 gibi çok çeşitli meta veri formatlarıyla uyumludur. Ayrıca Canon, Casio, DJI, FLIR, FujiFilm, GE, GoPro, HP, JVC / Victor, Kodak, Leaf, Minolta / Konica-Minolta, Motorola, Nikon, Nintendo, Olympus / Epson, Panasonic / Leica, Pentax / Asahi tarafından üretilen çok sayıda dijital kameranın yapımcı notlarını destekler Birinci Aşama, Reconyx, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sigma / Foveon ve Sony.

ExifTool 12.65 Crack Seri Anahtarlı En Son İndirilenler 2023

Uygulamanızın tüm özelliklerini kullanmak istiyorsanız web sitesinden kayıt kodunu almanız ve uygulamada doğru yere yerleştirmeniz gerekmektedir. Dünyadaki bazı insanlar Exiftool Nedir nereye koyacaklarını bilmedikleri için yanlış yere koymuşlardır. Uygulamayı indirdikleri siteden nereye koyacakları hakkında bilgi almaları gerekiyor. Bunu yapmazlarsa YouTube’da kodu nereye koyacaklarına dair bir video izleyebilirler. Dünyada bazı kişiler uygulamayı farklı bir siteden indirip aktivasyon kodunu farklı bir siteden alıyor.

Bir klasörün adını değiştirebilen geniş kapsamlı bir araçtır. Biri olmadan büyüyemezsin. Tüm işlevler için geçerli olan işlevler için kimlik doğrulama kodunu uygulamanızda doğru yere yükleyin. Dünyanın her yerindeki insanlar, nereye koyacaklarını bilmedikleri için etkinleştirme kodlarını sıklıkla yanlış yerlere koyuyorlar. Exiftool Keygen bunları nereye koyacağından emin değilse YouTube’daki videolar bunu anlamalarına yardımcı olabilir. Programı hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız programı indirdiğiniz siteden kayıt kodunu alabilirsiniz.

İlgili Yazılım Reimage Pc Repair Crack

ExifTool 12.87 Crack Download For Mac Indir 2024

Aşağıdaki dosya biçimleri ExifTool tarafından okunabilir, yazılabilir ve / veya oluşturulabilir. Ayrıca, her dosya biçimi için EXIF, IPTC, XMP, ICC_Profıle ve diğer meta veri türleri için destek düzeyleri belirtilir. Yazılım, istenen içeriğin tanımlanmasını kolaylaştıran kullanıcı dostu ve görsel olarak çekici bir arayüzle donatılmıştır. Bununla birlikte, yazılımın ancak kullanıcının Perl programlama dili hakkında çalışan bir anlayışa sahip olması durumunda tamamen kullanılabileceğini kabul etmek önemlidir, bu da bir zorluk teşkil edebilir.

Exiftool Mac komut satırı arabirimi (CLI), kullanıcıların karmaşık meta veri işleme komutlarını zahmetsizce yürütmelerine olanak tanıyan hem esnek hem de güçlüdür. Bu, komut dosyası oluşturma, dizinlerin özyinelemeli yönetimi ve dosyaların toplu işlenmesi yoluyla görevlerin otomasyonunu kapsar. CLI, kullanıcıların bir görüntüdeki tüm meta verilerin kaldırılması ve belirli GPS koordinatlarının veya anahtar kelimelerin eklenmesi gibi çeşitli işlemleri yürütmelerine olanak tanır ve böylece onlara meta veri yönetimi üzerinde yüksek derecede kontrol sağlar.

Exiftool, Dosyaları Toplu Olarak Işlemek Için Kullanılabilir Mi?

Evet, Exiftool Gui Mac tek bir işlemde birden fazla dosyanın işlenmesi için oldukça etkilidir. Kullanıcıların aynı anda çok sayıda dosyaya meta veri değişiklikleri uygulamalarını sağlayan güçlü komut satırı arayüzü nedeniyle büyük medya koleksiyonlarını yönetmek için etkili bir yardımcı programdır. Örneğin, kullanıcılar tüm dizinleri yinelemeli olarak işleyebilir ve aynı meta veri değişikliklerinin veya çıkarımlarının bu dizinlerdeki tüm dosyalara tek bir komutla uygulanmasını garanti edebilir.

Tekrarlayan meta veri yönetimi görevlerinin otomasyonu, dijital kütüphaneler için meta verilerin standardizasyonu ve fotoğraf koleksiyonlarının organizasyonu, bu yeteneğin özellikle faydalı olduğu ve önemli ölçüde zaman ve emek tasarrufu sağlayan uygulamalardır. Exiftool Indir çevreleyen aktif topluluk, kullanıcılara karmaşık sorunları çözmede ve araç kullanımlarını optimize etmede yardımcı olan ek yardım sunar. Çeşitli medya dosyalarındaki meta verileri yönetmek için bu kapsamlı çözüm, kullanıcıların exiftool’un yeteneklerini tam olarak kullanmalarını.

Bedava indir Abelssoft PC Fresh Crack

ExifTool 12.65 Crack Seri Anahtarlı En Son İndirilenler 2023

‘Nin Temel Özellikleri Exiftool Windows:

 • Exiftool Linux harika bir teknoloji parçasıdır.
 • Exiftool’un en son sürümü’tür.
 • Meta verilerle uğraşmak kolaydır.
 • Bilgilerde değişiklik yapılmasına yardımcı olur.
 • IPTC, XMP vb. gibi tüm formlarla çalışır.
 • ICC profilleriyle çalışmak için güzel araçlara sahip olun.
 • Dosyaları JFIF, EXIF ​​vb. biçimlerde yazabilirsiniz.
 • Herhangi bir kameranın kendisi için oluşturulmuş meta verileri olabilir.
 • İyi şeylerin gerçekleşmesini sağlamanın iyi bir yolu.
 • Dosyalarınızın sırasını kaydeder.
 • Meta verilerdeki tüm dosyalardan kurtulun.
 • Program, sıkıştırılmış dosyaları okumanıza veya yazmanıza, yeni dosyalarda orijinal tarih ve saat damgalarını korumanıza, dosyalar için işleme sırasını belirleyin ve işlenecek dosyaları temizleyin.
 • Aynı anda birden fazla komutu yürütmek.
 • Her şey göz önünde bulundurulduğunda, meta verileri temiz bir şekilde işlemenize yardımcı olacak çok sayıda özel komut satırı parametresi bulunur.
 • Herhangi bir bilgisayarda çalışan bir Perl kütüphanesidir ve çok çeşitli belgelerdeki meta kayıtları okumanıza, yazmanıza ve değiştirmenize olanak tanıyan bir komut satırı aracıdır.

Sistem İçin Gerekli

 • İşletim Sistemi: Her şeyiyle Windows.
 • Intel Pentium işlemcidir.
 • Bellek: 2GB; sabit diskte boş alan: 120MB.

Nasıl Kırılır?

 • Herhangi bir web sitesi Exiftool Crack‘i edinmenize izin verecektir.
 • Exiftool çıkarıldıktan sonra.
 • “Yükle” düğmesine basarak yükleyebilirsiniz; bilgisayarınızda çalışacaktır.
 • Tamamlamak. Bu en iyi ve en yeni sürümü ücretsiz indirin.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir