Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack With Lisans Anahtarı 2023

Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack Artı Tam Etkinleştirilmiş Sürüm 2023Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack With Lisans Anahtarı 2023

Auslogics Anti-Malware Crack bilgisayarınızı virüslere, Truva atlarına diğer enfeksiyonlara koruyan bir güvenlik yazılımıdır. Kayıt defterindeki otomatik başlatma öğelerini ve sorgulanabilir girdileri inceler. Görev Zamanlayıcı’da otomatik olarak yürütülmesi planlanan uygulamaların güvenliğini doğrular. Yetkisiz veri iletimini tespit etmek ve önlemek için tarayıcı uzantılarının kapsamlı bir incelemesini yapar. Davranışınızı izleyen ve kişisel bilgilerinizi toplayan çerezleri tanımlar. Olası güvenlik açıkları için sistemi ve geçici dosyaları tarar.

Auslogics Anti-Malware Serial Key şu anda etkin olabilecek olası zararlı uygulamalar için sistemin belleğini tarar. Çevrimiçi davranışınızı izleyen ve kişisel bilgilerinizi toplayan çerezleri tanımlar. Olası güvenlik açıkları için sistemi ve geçici dosyaları tarar. Bilgisayarınızın güvenliğini ve güvenliğini sağlayarak size gerekli zihni sağlar. Markadan bağımsız olarak birincil virüsten koruma yazılımınızla herhangi bir uyumluluk sorununu önlemek için kasıtlı olarak oluşturulmuştur. Sistemin belleğini, çalışabilecek potansiyel olarak zararlı uygulamalar için tarar.

Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack Windows için En Son indirme 2023:

Auslogics Anti-Malware Full Version Download, sisteminizi ve kişisel verilerinizi kötü niyetli kötü amaçlı yazılım saldırılarından korumak için uygun bir çözümdür. Kayıt defterindeki otomatik başlatma öğelerini ve sorgulanabilir girdileri inceler. Görev zamanlayıcı’da otomatik başlatma için zamanlanan uygulamaların güvenliğini doğrular. Yetkisiz veri iletimini tespit etmek ve önlemek için tarayıcı uzantılarının kapsamlı bir incelemesini yapar. Potansiyel tehlikelerin var olabileceği kritik alanları inceleyen hızlı değerlendirme.

Auslogics Anti-Malware Keygen Program sisteminizi analiz eder, kişisel bilgisayarınızdaki her noktayı hastalık belirtileri açısından arar ve en yaygın kötü amaçlı yazılım, virüs, casus yazılım ve reklam yazılımı biçimlerini bile ortadan kaldırır. Bilgisayarınızdaki verilerin yanı sıra bilgisayarınızın genel güvenliği için risk oluşturan nesneleri bulmak ve kaldırmak için tüm sisteminizi veya belirli yerleri kontrol edebilir. Genel olarak, bu, reklam yazılımlarını ve casus yazılımları bilgisayarlarından kaldırmanın yollarını arayan herkes için yararlı olabilir.

Auslogics Anti-Malware’i diğer güvenlik Yazılımlarıyla birlikte Kullanabilir miyim?

Auslogics Anti-Malware Free Downlaod, ana virüsten koruma çözümünüz de dahil olmak üzere diğer koruma yazılımı biçimleriyle birlikte kullanın. Auslogics Anti-Malware yazılımı, belirli kötü amaçlı yazılım türlerine karşı özel koruma sağlayan ek bir güvenlik çözümü olarak çalışmak amacıyla geliştirilmiştir. Herhangi bir çakışma veya başka sorun yaratmadan, önceden yüklediğiniz güvenlik yazılımı ile birlikte çalışır. Bilgisayar güvenliğine çok yönlü bir yaklaşım benimserseniz, savunmanız internetin yarattığı tehlikelere karşı daha da güçlendirilebilir.

Bir dizi farklı güvenlik teknolojisinin kullanılması, belirli bir tehdit kategorisini belirlemede ve ele almada özellikle iyi performans gösterebileceğinden, ek bir koruma katmanı sağlayabilir. Ana virüsten koruma yazılımınız sizi daha çeşitli güvenlik tehditlerinden korumak için tasarlanırken, Auslogics Anti-Malware sizi yalnızca casus yazılımlar, Truva Atları, reklam yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılım biçimlerini içeren kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için tasarlanmıştır. Bu, güvenli sörf uygulamaları geliştirmeyi ve yazılımı düzenli olarak güncel tutmayı içerir.

Bu Yazilimi da Begenebilirsiniz:   Malwarebytes Premium Antivirus Crack

Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack With Lisans Anahtarı 2023

‘Nin En İyi 10 Özelliği Auslogics Anti-Malware:

Kötü Amaçlı Yazılım Taraması:

 • Kötü amaçlı yazılım istilasını tespit etmek ve ortadan kaldırmak için Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0, sistem belleğini, kayıt defterini ve bilgisayarınızdaki tüm sabit sürücüleri kapsamlı bir şekilde tarar. Sisteminizin güvenliğini tehlikeye atabilecek çok çeşitli tehlikeleri tanıyabilir.

Özel Taramalar:

 • Yazılımın özel tarama özelliğini kullanarak bilgisayarınızın belirli bölgelerine veya kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol etmek istediğiniz belirli dosya türlerine odaklanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Koruma:

 • Kötü amaçlı yazılımların sisteminize bulaşmasını önlemek için Auslogics Anti-Malware gerçek zamanlı koruma sağlar. Bilgisayarınızı güvende tutmak için zararlı dosyaları ve şüpheli etkinlikleri gerçek zamanlı olarak önleyebilir.

Karantina:

 • Daha fazla zararı durdurmak için yazılım, olası bir tehlike bulduğunda şüpheli dosyayı veya uygulamayı sisteminizin geri kalanından izole eder.

Zamanlanmış Taramalar:

 • Zamanlanmış taramaları ayarlayarak, programa bilgisayarınızı belirli dönemlerde düzenli olarak incelemesini söyleyebilirsiniz. Bu, insan katılımına gerek kalmadan korumayı kolaylaştırır.

Tehdit Veritabanında Güncellemeler:

 • En son tehditlere ayak uydurmak için yazılım, kötü amaçlı yazılım veritabanını düzenli olarak günceller. Bu, yeni kötü amaçlı yazılım türlerinin etkin bir şekilde algılanmasını ve kaldırılmasını garanti eder.

Tarayıcı Uzantısı Denetleyicisi:

 • Çevrimiçi gezinmenizi engelleyebilecek davetsiz veya muhtemelen tehlikeli tarayıcı uzantılarından kaçınmanıza yardımcı olmak için Auslogics Anti-Malware, bir tarayıcı uzantısı denetleyicisiyle birlikte gelir.

Kullanıcı Dostu Arayüz:

 • Kullanıcıların farklı teknik yeterlilik derecelerine rağmen, kullanıcı arayüzünün basit ve kullanımı kolay olması amaçlanmıştır.

Eylem Merkezi:

 • Program, tarama sonuçlarını inceleyebileceğiniz, karantinaya alınan nesneleri işleyebileceğiniz ve farklı seçenek ve tercihlere erişebileceğiniz bir eylem merkezi sunar.

Uyumluluk:

 • Auslogics Anti-Malware Registry Cleaner, diğer güvenlik programlarıyla çalışacak şekilde tasarlandığından, mevcut virüsten koruma programınıza ek olarak ek bir koruma katmanı olarak kullanılabilir.

Auslogics Anti-Malware’in Artıları:

 • Virüslere ve tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.
 • Hızlı, eksiksiz ve ısmarlama taramalar mevcuttur.
 • Daha az sistem kaynağı kullanır ve hafiftir.
 • Diğer kötü amaçlı yazılım önleme uygulamalarından daha ucuzdur.

Yeni Güncelleme:

 • Bazı kullanıcılar, uygulamanın virüsleri ortadan kaldıramadığını söylüyor.
 • Bu yeni ürün üzerinde önemli bir test yapılmamıştır.
 • Kötü amaçlı yazılım imza veritabanı, diğer kötü amaçlı yazılım önleme uygulamalarından daha küçüktür.
 • Güvenlik duvarları ve ebeveyn denetimleri yoktur.
 • Kullanıcılar, uygulamanın bilgisayarlarının gerisinde kaldığını veya çöktüğünü iddia ediyor.

Auslogics Anti-Malware 1.23.0.0 Crack With Lisans Anahtarı 2023

Sistem Gereksinimleri Auslogics Anti-Malware:

 • Windows 7, 8, 8.1 ve 10 desteklenir.
 • 1 GHz veya daha fazla CPU hızı
 • RAM: en az 512 MB
 • Sabit sürücünüzde 50 MB veya daha fazla boş alan

Nasıl Kırılır?

 • Lisans anahtarınızı satın alma onayı e-postasından kopyalayın.
 • Önce e-posta anahtarını vurgulayın, ardından sağ tıklayın ve kopyalayın.
 • Auslogics Anti-Malware’i başlatın ve ana pencerenin üst kısmındaki Şimdi Kaydol’u tıklayın.
 • Görüntülenen kutuda kayıt alanını sağ tıklatın ve lisans anahtarınızı yapıştırın.
 • Programa kaydolun ve devam edin.

Önce Auslogics Anti-Malware’i yükleyin, ardından yukarıdaki adımları kullanarak kaydedin. Auslogics Anti-Malware’i buradan indirin. Bir cevap bulamadıysanız lütfen bu iletişim formunu kullanarak sorgunuzu gönderin. Derhal cevap vereceğiz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir