Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Lisans Anahtarı Tamamen Etkinleştirildi {2023}

 Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

Acronis Disk Director Crack araç, sabit diskleri ve bölümleri verimli bir şekilde yönetmek içindir. bir disk yönetim programıdır. Disk kullanımını optimize etme ve performansı artırma konusunda gerçek bir ilginiz varsa, herhangi bir veri kaybı olmadan sabit disk bölümleri oluşturmanın veya bölümleri değiştirmenin, yeniden konumlandırmanın veya birleştirmenin daha uygun bir yolu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Acronis, Dinamik Disk ve GPT disk uyumluluğu, bir birimi birçok sürücüye dağıtma yeteneği ve çok sayıda iyileştirme gibi gelişmiş işlevlere sahiptir.

Acronis Disk Director Activation Code genellikle insanlar ve işletmeler tarafından depolama altyapılarını yönetmek ve geliştirmek, verilerin bütünlüğünü ve sistemin performansını garanti etmek için kullanılır. Kullanıcı dostu bir biçimde karmaşık disk yönetimi özelliklerine ihtiyaç duyanlar için kullanışlı bir araçtır. Ayrıca, Acronis, veri dosyalarını istenmeyen erişime karşı korumak için birçok güvenlik önlemi içerir. Program, farklı aygıtlarda ve sistemlerinde disk bölümlerini verimli bir şekilde işler. Geliştirilmiş bölümleme, sürücünün performansını optimize edebilir.

Acronis Disk Director 13.5 Crack Tam Yama Anahtarıyla {2023}:

Verileriniz ve sabit diskleriniz Acronis Disk Director yardımı ile mümkün olan en güvenli şekilde yönetilebilir. Acronis Disk Director Latest Version kullanımını optimize edebilen ve verilerinizi koruyabilen gelişmiş araçlara erişmenizi sağlar. Bir diski klonlamak, yazılım sayesinde oldukça basit bir işlemdir. Verilerinizi, uygulamalarınızı ve hatta tüm işletim sisteminizi eski bir diskten yenisine taşımak, kolaylıkla gerçekleştirilebilecek basit bir işlemdir. Ayrıca, çeşitli dosya sistemlerini depolayabilmeniz için disk bölümleri oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Tam sürümle birlikte Acronis Disk Director’ın en son sürümünü resmi web sitesinden indirmenin zamanı geldi. Artık bu güçlü programı tanıyorsunuz, bu nedenle bunu yapmak sizin yararınıza. Ek olarak, Acronis Disk Director Registration Key kapsamlı bir yedekleme çözümü sunar ve bir bölümün yanlışlıkla silinmesi, birim sorunları, birleştirme hataları, sabit disk arızaları veya sistem arızaları meydana gelmesi durumunda verileri kurtarır. Tek bir yeniden başlatmadan sonra, bilgisayarlar yeni kadar iyidir, hatalardan ve bölüm sorunlarından arındırılmıştır.

Acronis Disk Director, bozuk bir bölümden Kaybolan verileri Kurtarmama Yardımcı olabilir mi?

Acronis Disk Director Key tarafından sunulan veri kurtarma araçları, bir bölümün bozulması nedeniyle kaybolmuş olabilecek bilgilerin kurtarılmasına olanak tanır. Ancak, uygulamanın birincil odak noktası disk ve bölüm yönetimidir. Bu nedenle, veri kurtarma olanakları, özel veri kurtarma programlarında bulunanlar kadar kapsamlı olmayabilir. Acronis Disk Director’ınız varsa, bozuk bir bölümdeki verileri geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Hasarlı diski analiz edebilecek, verilerine erişebilecek ve belki de bu programla bilgileri başka bir yere aktarabileceksiniz.

Veri kurtarmanın etkinliğinin, bazı durumlarda veri kurtarmanın yardımcı olabileceği gerçeğine rağmen, çoğunlukla veri kaybının boyutuna ve verilerin kendisinin durumuna bağlı olduğunu akılda tutmak son derece önemlidir. Ciddi Acronis Disk Director license key veri bozulması veya kaybı durumlarında, özel veri kurtarma yazılımlarının veya hizmetlerinin alınması gereken en iyi eylem şekli olması mümkündür. Kurtarılamayacak şekilde veri kaybetme riskini azaltmak için temel verilerin kopyalarını düzenli olarak oluşturmak son derece önemlidir.

Bu Yazilimi da Begenebilirsiniz:   ScriptCase Crack

Acronis Disk Director’ın Temel Özellikleri:

 • Bölüm Yönetimi: Kullanıcılar, Acronis Disk Director’ı kullanarak sabit sürücülerinde bölümleri biçimlendirebilir, aktarabilir, yeniden boyutlandırabilir ve oluşturabilir. Bu, depolama alanından en iyi şekilde yararlanmak ve en iyi şekilde yararlanmak için çok kullanışlıdır.
 • Veri Kurtarma: Yazılımın veri kurtarma işleviyle kullanıcılar, bozuk veya bozuk bölümlerden verileri kurtarabilir ve yanlışlıkla silinen veya kaybolan bölümleri geri yükleyebilir.
 • Disk Taşıma ve Klonlama: Kullanıcılar işletim sistemlerini farklı bir diske taşıma veya tüm sabit disklerini klonlama seçeneğine sahiptir. Sisteme yapılan yükseltmeler veya yedekleme ihtiyaçları bundan yararlanabilir.
 • Önyüklenebilir Ortam: Bir işletim sistemi düzgün çalışmadığında, müşteriler USB veya CD / DVD olabilen önyüklenebilir ortam üretmek için Acronis Disk Director’ı kullanarak disklerini kontrol etmeye devam edebilir.
 • Birim Dönüştürme: Program, dosya sistemleri (örneğin NTFS, FAT ve exFAT), temel ve dinamik sürücüler ve MBR ve GPT diskleri dahil olmak üzere çeşitli birimleri dönüştürebilir.
 • Bölüm Hizalaması: Özellikle katı hal sürücüleri (SSD’ler) için çok önemli olan bu özellik, disk performansını en üst düzeye çıkarmak için bölümleri önerilen sınırlara hizalamak için araçlar sağlar.
 • Dosya Sistemleri Desteği: Acronis Disk Director 13.5 Crack, çok çeşitli dosya sistemlerini desteklediği için çeşitli depolama aygıtı türlerini işlemek için esnektir.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz: Farklı derecelerde teknik yeterliliğe sahip kullanıcılar, kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzü nedeniyle programı kullanabilir.
 • Zamanlanmış İşlemler: Kullanıcılar, belirli dönemlerde yürütülecek disk yönetimi işlemlerini ayarlayarak düzenli bakım ve yedekleme prosedürlerini otomatikleştirebilir.

Yeni Güncellemeler:

 • Kullanıcılar aynı anda mecazi sayıları gerçek sayılara dönüştürebilir.
 • Ziyaretçiler yazılımın sürücülerini değiştirebilir.
 • Uygulamayı kullanarak yeni bir depolama sürücüsünü başka bir bölümle biçimlendirin.
 • Biçimlendirme, ad ve düzey yazmaya yardımcı olur.
 • Kullanıcıların sayıları değiştirmesine veya silmesine olanak tanır.

Acronis Disk Director with License Key:

 • ERTYUJKHYTR543QWESDFGYTU
 • IOU878IOP098OIUYT54ERTYUI8
 • Y7T65REWR56T789UOIU7TYRTYAcronis Disk Director Serial Number 2024:
 • E4R56Y7UIOPIUYTR65E4W3E45
 • R6T7UYIOUYTREWRTYUI76Y54R
 • EWR567TIUYHTRQE3W4SE5R6T

Sistemin İhtiyaçları:

 • Windows 7, 8, 8.1 ve 10
 • Gerekli RAM: 4 GB RAM.
 • Sabit disk alanı: 700 MB gereklidir.
 • Dört çekirdekli 2 GHz veya daha hızlı bir işlemci

Nasıl Crack Yapılır?

Acronis Backup bir bilgisayarda veya başka bir aygıtta çalıştırılmadan önce bir yedekleme aracısının yüklenmesi gerekir. Gerekli aracı, tüm Acronis kullanıcılarının erişebileceği yedekleme arabirimi aracılığıyla tüm istemci bilgisayarlara birkaç dakika içinde indirilebilir ve yüklenebilir.

 • Dosyayı çalıştırıp Acronis Disk Director 12’yi Yükle seçeneğini belirleyerek Acronis Disk Director 12’nin kurulumunu başlatın.

Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

 • Acronis Disk Director’ı yüklemek için aşağıdaki adımlar atılacaktır:

 • Lisans sözleşmesinin şartlarına uymak istiyorsanız, bu sözleşmeyi kabul ediyorum yazan onay kutusunu seçin ve İleri’yi tıklatın:

Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

 • Lisans anahtarını girdikten sonra İleri: düğmesine tıklayın.

Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

 • Yükleme işlemi tamamlandığında Kapat düğmesini tıklayın:

Acronis Disk Director 13.5 Crack Artı Seri Anahtar Tam Sürüm

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir